Zuhal Topal'la Sofrada

22 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Pınar Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mart 2019 Cuma Puanları

22 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Pınar Güneri yarışacak. Saime Dönmez’in 11 yıllık gelini final günü yarışacak. Saime hanım gerçekten son gün yarışacak olmasını çok iyi kullandı ve herkesin kalbini kırmadan puanlama yaptı. Bakalım bu nezaketli puanlaması Saime’nin gelini Pınar’a ekmek yol su gibi gelecek mi? Bakalım Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mart Cuma Puanları sonrasında Pınar, bakalım 10.000 TL’yi alabilecek mi? Not: 22 Mart Puan Durumu yazının ilerleyen kısmında verildi.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Mart 2022 Salı Puanları sonucu için tıklayınız.

22 Mart Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün aslen Adanalı olan Pınar yarışacak. Hemen kaynanalardan bazıları adana kebabı yapacağını beklerken, farklı yemekler yapmasını eleştirdi. 

=> 22 Mart 2021 Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Pınar’ın menüsü gerçekten uğraştırıcı ve gerçekten iyi yarsa birinci olmamak için hiç bir sebep yok. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mart Puanları yazının en son kısımda sizleri bekliyor. Bu arada [pembebuton]22 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu hafta Kim Kazandı[/pembebuton] sorusunu cevabını görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mart Cuma Puanları Ve Günün Menüsü

Haftanın beşinci günü ve final günü yarışacak olan aslen adanalı olan ama eşinin işi gereği İzmit de ikamet eden Pınar Güneri; 31 yaşında olduğunu 11 yıllık evli olduğunu ve 2 çocuk annesi olduğunu açıkladı. Eşi ile tanışma hikayesi ile kaderin bir cilvesi gibi. Birlikte kız arkadaşı ile tiyatroya gittiğinde karşılaştığı ve o an da bire şeyler hissetse de açık etmediğini ama eşli sen pamuk prensesim dedikten sonra kaderi olduğunu anladığı eşi ile evlendiğini ve şu an 11 yıllık mutlu bir evliliği olduğunu söyledi.22 Mart Cuma Zuhal Topalla Sofrada Pınar ile kaynanası Saime

Pınar’ın kaynanası ve henüz 5 aylık 2. evliliğini yaptığı ve sırf bu yarışma için Afyon’dan İstanbul’a geldiği açıklayan Saime Dönmez; 58 yaşında ve aslen Adanalı olduğunu ama şu an Afyon da ikamet ettiğini 3 çocuğu olduğunu 2 gelini olduğunu, Pınar çok mesafeli olduğu kadar diğer gelini de kendisini o kadar yakın olduğundan bahsetti ve bizleri oldukça şaşırttı. Şimdi Final günün menüsünü paylaşalım. 

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mart Pınar’ın Menüsü

 • Yayla Çorbası 
 • Fellah Köfte
 • Kıymalı Patates Mantısı
 • Körili, Mantarlı Tavuk Sote
 • Meyhane Pilavı
 • Haşlanmış Sebze Salatası
 • Parmak Tatlısı

Zuhal Topal'la sofrada Bugün 22 Mart cuma Pınar'ın Menüsü

Zuhal Topal çok uğraştırıcı bir menüsü olduğunu söylerken bu menü kaynanalara gösterildiğinde finale yakışmadığını ve çok kolay bir menü seçtiğini söylerken, aralarından bir tanesi çıkıp, bu menü gerçekten çok zor ve yetiştirmesi çok zor dedi. Ben de menüye baktığımda 2 yemeği gerçekten çok uğraştırıcı olduğunu görüyorum. 

Şimdi Pınar’ın puanları vermeden önce Zuhal Topal’la sofrada puan durumu açısında büyük ödüle hangi gelin yakın olduğunu, ilk günden itibaren yarışan gelinlerin puanlarını tek tek verdikten sorna kaynanaların Pınar’a kaç puan verdiğini ve 22 Mart Cuma Zuhal Topal kaç puan verdi sorusunu mavi yazı ile cevaplamaya çalışacağız.  

Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Puanları (18-22 Mart) – Cuma

İlk günden itibaren itibaren yarışan gelinlerin aldığı puanları sizlere tek tek yazıp, daha sonra bu gün yarışan gelinin puanlarını yazacağız. Sizleri daha fazla oyalamadan ve sıkmadan hemen puan durumu verelim.

 • 18 Mart Pazartesi Reyhan’ın Puanı = 22
 • 19 Mart Salı Merve’nin Puanı = 25
 • 20 Mart Çarşamba Gülşah’ın Puanı = 22
 • 21 Mart Perşembe Ceren’in Puanı = 18

22 Mart Zuhal Topalla Cuma Puanları (Pınar’ın Puanları)

Kevser  8
Gülden  4
Fatma  7
Altun  3
Zuhal Topal    7
TOPLAM   29

**22 Mart Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 22 Mart Cuma 2019 Bugün Pınar’ın Yarıştığı Bölüm Fragmanı

11 yıllık Adanalı gelinimiz, Pınar Güneri’nin yarıştığı Zuhal Topal’la 150. Bölüm Fragmanı sizlerle…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu