Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Burcu Birol Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Burcu Birol 23 Mart Pazartesi günü 366. bölümünde yarışan Burcu Birol kim? Kaynana Şükran Birol’un gelini olan Burcu Birol aslen nereli? Yarışmada kaç puan aldı? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Burcu Birol; 23 Mart 2020 Pazartesi günü Fenomenler haftasının ilk yarışmacısı olsa da daha önce programın 206. bölümde yarışmış, o hafta büyük ödülü kazana yarışmacı olmuştu.

Burcu Birol’un kaynanası Şükran Birol 26 Ocak 2021 tarihinde oğlu tarafından vahşice öldürülmüştür. Şükran Birol aynı zamanda Gelinim Mutfakta yarışmasında Elif Akçam’ın kaynanası Çiğdem Akçam’ın teyzesidir.

Zuhal Topal'la Sofrada Burcu Birol - 23-27 Mart Yarışmacı Gelin

Zuhal Topal’la yarışmacısı Burcu Birol menüsünde özel soslar dahil ederek ve daha önce yapılmayan yemekleri yaparak kaynanaları ilk günden etkilemek istese de maalesef bu konuda başarılı olamadı.

=> 23 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu yazımızda sadece Burcu Birol hakkında bilgi vereceğiz. Kaynanası Şükran hanım hakkındaki bilgileri ise bir başka yazımızda vereceğiz. 

=> 23-27 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 23 Mart yarışmacısı Burcu Birol kim olduğunu
 2. Burcu Birol’un resimlerini
 3. Yarışmacı Burcu’nun 23 Mart Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

sırası ile vereceğiz. Haydi hazırsanız sırası ile konumuzu anlatmaya geçelim.

Burcu Birol Kim 

Burcu Birol - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

 • Geçen sezon finalinde yarıştı (206)
 • 17 Haziran Pazartesi yarıştı
 • Finalde büyük ödülü kazandı
 • İstanbul Ateşehir de oturuyor
 • 28 yaşında
 • 2 yaşında bir kızı var
 • 3 yıllık evli
 • Doğma büyüme İstanbullu
 • Eşinin adı Mesut
 • Eşi Kuaför

Zuhal Topal’la Sofrada 23 Mart Pazartesi yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Burcu Birol, daha önce 206. bölümde yarışmış ve o hafta kaynanasının verdiği 3 puanlar ile sunucumuzun verdiği 9 puanın sayesinde birinci olmuştu.

Ülkemizde korona virüsü tedbirlerinin alındığı günler de evlerinde duranları bir nebze olsun TV ekranlarına bağlamak adına bu hafta en çok istenen ve yarıştığı haftaya damga vuran yarışmacılar yeniden karşımıza çıkan, Fox TV’nin sevilen yarışma programında 23 Mart Pazartesi günü kaynanası Şükran Birol ile birlikte Burcu Birol katıldı.

Burcu Birol doğma büyüme İstanbullu olduğunu ve yakında 23 yaşında olacak bir çocuk annesi olduğunu verdiği röportaj da açıklamıştı. 2 yaşında olan kızının ismi Ada Mira’dır. Eşinin ismi Mesut. Mesut bey erkek kuaförüdür.

Özel Soslarım ile kaynanaları etkileyeceğim!Burcu Birol

Yukarıdaki sözlerden Burcu fenomen haftasında ilk günden işi götürmek için özel sosları ekleyerek daha önce yapılmamış yemeklerle yarıştı.

Burcu Birol’un Resimleri

3 yıllı evli olan ve daha önce 206. bölümde yarışmacı gelin olarka karşımıza çıkan ve büyük ödülü alan Burcu, bu hafta fenomenler haftasında ilk yarışmacı olduğu günden kalan resimleri hemen alt kısımda verilmiştir.

Burcu Birol Kaç Puan Aldı

23 Mart 2020 tarihinde başlayan yarışma programında bu hafta yani 23 Mart-27 Mart haftasında en çok gündem olan yarışmacılar yarışacak. Kimler var kimler. Bu hafta yarışan ilk yarışmacı da Burcu Birol oldu. Burcu Birol kaç puan aldığı hemen alt kısımda ki tabloda verdik.

Nilgün Nurten Güneş Kadriye Zuhal Topal
4 5 5 4 7

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Burcu Birol’un Videosu

23 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 366. bölümünde yarışan Burcu Birol’un yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu