Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Buse Balkan Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Buse Balkan 6 Nisan Pazartesi günü 376. bölümünde yarışan Buse Balkan kim? Kaynanası Yeter Baklan’ın gelini olan Buse aslen nereli? Kaç yıllık evli? Yarışmada kaç puan aldı? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Seval Çiftçi kim olduğunu ve hakkında bilgi almak için tıklayınız. Kendisi Buse Balkan’dan sonraki yarışmacı olarka karşımıza çıkmıştır. 

Buse Balkan; 6 Nisan 2020 Pazartesi günü Fox TV’nin sevilen yarışma programın da korona tedbirleri gölgesinde ilk yarışmacı olarka karşımıza çıktı. Değişen bazı konsepte ilk ayak uyduracak olan Buse, yarışmada oldukça iddialı. 

Zuhal Topal’la yarışmacısı Buse Balkan menüsünü hazırlarken, kayın validesi ile birlikte karar verdiklerini, ilk günden çok yüksek puan almayı planladığını dile getirdi. 

=> 6 Nisan Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Bu yazımızda sadece Buse Balkan hakkında bilgi vereceğiz. Kaynanası Yeter hanım  hakkındaki bilgiler ise günün puanları konusunda bulabilirsiniz.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 6 Nisan yarışmacısı Buse Balkan kim olduğunu
 2. Buse Balkan’ın resimlerini
 3. Yarışmacı Ceyda’nın 6 Nisan Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Tüm bunları sırası ile vereceğiz. Sizleri daha fazla bekletmeden tek tek vermeye başlayalım. 

Buse Balkan Kim 

Buse Balkan - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

 • 2 yıllık evli
 • 1 yaşında bir kısı var
 • Kızının adı Öykü Naz
 • Ailesi Adapazarlı
 • Kendisi İstanbul da yaşıyor
 • Kayın validesi ile birlikte oturuyor
 • Eşinin adı Yusuf Şahin
 • Çocukluk aşkı ile evlenmiş

Zuhal Topal’la Sofrada 6 Nisan Pazartesi yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Buse Balkan, aslen  Adapazarılı olduğunu ama evlendikten sonra İstanbul’a kayın validesinin yanına taşındığını açıkladı.

Buse, eşi Yusuf Şahin ile hem çocukluk arkadaşı olduğunu hem de aile dostları olduğu için sık sık görüştüklerini ama evlenmeye karar verdiklerinde aileler karşı çıktığını açıkladı.

Zuhal Topal Buse Balkan

buse Balkan, eşi ile  evlilik yolundaki ilk adımını kardeşinin düğünün de Yusuf bey kendisine çıkma teklifi etmesi ile başladığını açıkladı.

Şu an 2 yıllık evli olan Buse, tatlı mı tatlı 1 yaşında Öykü naz ismini de bir kızı var. Ev hanımı olan Buse, vaktinin çoğunu Öykü ile geçiriyor.

Yapı itibari ile çabuk sinirlenen ama saman alevi gibi sönen bir yapısı olduğunu ve konuşma sırasında yüksek sesle konuştuğu yönünde kayın validesi tarafında eleştirildi.

15.000 TL’yi biz kazanacağızBuse Balkan

Oldukça iddialı olan Buse, kayın validesine kendisi ısrar ettiğini ve elinin lezzetini göstermek için yarışmaya katıldığını dile getirdi.

Buse Balkan’ın Resimleri

2 yıllık evli ve 1 yaşında bir kız evladı olan Buse Balkan’ın Zuhal Topal’la Sofrada programında yarıştığı günden kalan bir kaç resmini eklemek istiyorum.

Buse Balkan Kaç Puan Aldı

Korona virüsü tedbirleri gereği tek bir evde çekim yapan Zuhal Topal’la Sofrada programın yeni konsept ile ilk yarışmacısı olan Buse Balkan kaç puan aldığını merak edenler için hemen alt kısımda verdik.

Gönül Gülbeyaz Ümmü Serengül Zuhal Topal
4 4 4 4 6

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Buse Balkan’ın Videosu

6 Nisan 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 376. bölüm olan bu haftanın ilk bölümünde yarışacak olan Buse Balkan’ın yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu