Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Büşra Firdevs Özenli Kimdir?

18 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Büşra Firdevs Özenli Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Büşra Firdevs Özenli 18 Mayıs Cuma günü Fox TV ekranlarında haftanın ilk yarışmacısı olarka karşımıza çıktı. Bu yazımızda 18 Mayıs Zuhal Topla yarışmacısı olan Büşra Firdevs Özenli kim olduğunu, Sevda Ergün’ün gelini olan Büşra Firdevs Özenli kaç yaşında? Aslen Nereli? Eşi ile nasıl tanıştı? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada Fatoş Boztoprak hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topla programının 406. bölümünde yarışan Büşra Firdevs Özenli kaç puan aldı? Sorusunun cevabını da aynı zaman bu yazının son kısımda sizlerle paylaşılmıştır. 

=> 18 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada Büşra Firdevs Özenli

Büşra Firdevs Özenli; yarıştığı bölümde yüksek puan almak maksadı ile 2,5 saatini verimli kullanmak istese de maalesef mayaya eksik menü getirdi. Bu da kaynanaların 1 ve 2 puan verme hakkı doğmuş oldu.

Büşra Firdevs Özenli Kim

Zuhal Topal'la Sofrada 18 Mayıs Yarışmacıları (Büşra Firdevs Özenli)

  • Henüz 23 yaşında
  • Şu an 7 aylık Nişanlı
  • Aslen Adanalı
  • Kaynanası ile Arkadaş gibi
  • Mutfağa hakim
  • Yemek yapmayı çok seviyor
  • İstanbul da yaşıyor

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Mayıs Cuma günü Fox TV ekranlarında bu haftanın ilk bölümünde yarışmacı gelin olarka karşımıza çıkan Büşra Firdevs Özenli menüsü ile haftanın birincisi olabilecek kadar güzel yemekler ortaya çıkartmak istese de son aşamada yaptığı ufakk hatalar nedeni ile masasında ki tüm yemekleri %100 yetiştiremedi. Yemeğindeki bir tane eksiği, başına büyük bela olacak.

“Büyük ödülü almaya geldik. Almadan da gitmek istemiyoruz!” Büşra Firdevs Özenli

Bu hafta gelinler oldukça çetin olsa da kaynanalar gelinlerden daha çetin bir hafta izleyeceğiz. Kaynanalar arasındaki tartışmalar hafta boyuncu oldukça konuşulacak. Tabi Büşra Firdevs Özenli’in masasında ki, bir eksiklik, düşük puanlar görmesine neden olduğu için kayın validesi Sevda Ergün da gittiği her yerde düşük vermeye çalışacak.

Büşra Firdevs Özenli’in Resimleri

18 Mayıs Pazartesi günü haftanın ilk yarışmacısı olan Büşra Firdevs Özenli’in kameralara takılan bir kaç resmini hemen alt kısımda paylaşılmıştır.

Zuhal Topal’la Sofrada Büşra Firdevs Özenli’nin Puanları

18 Mayıs 2020 tarihinde kayın validesi Gülseren hanımla birlikte katıldıkları Zuhal Topal’la sofrada programının 18 Mayıs 2020 tarihinde kayın valideler den ve sunucumuzdan altığı puanlar hemen alt kısımda tablo içinde verilmiştir.

Halime Leyla Ümmü Hülya Zuhal Topal
5 3 2 3 5

Zuhal Topal’la Sofrada Büşra Firdevs Özenli’nin Yarıştığı Bölüm

18 Mayıs 2020 tarihinde Fox TV ekranlarında yarışan Büşra Firdevs Özenli’in yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 406. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu