Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Büşra Kara Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Büşra Kara 23 Nisan Perşembe günü 389. bölümünde yarışan Büşra Kara kim? Aşçı olan kaynana Yeter Kara’nın gelini olan Büşra Kara aslen nereli ? Bugün yarışan Büşra Kaç Yaşında? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 24 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Büşra Kara; 23 Nisan 2020 Perşembe günü, Fox TV’nin sevilen yarışma programında bu hafta 20-24 Nisan haftasında yarışan gelinlerden biri olan Büşra 23 Nisan Perşembe yarışmacısı olarak karşımıza çıktı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 24 Nisan Cuma Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Büşra Kara aslen Tokatlı olduğu için, kendi menüsünde Tokat’a özgü yaprak sarması ile kaynanaları etkilemek istiyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Emine Işık hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal - Büşra Kara

Bu yazımızda sadece Büşra Kara hakkında bilgi vereceğiz. Kayın validesi Yeter Kara hanım hakkında detaylı bilgileri, günün puanlarını içerisinde verdik.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 23 Nisan yarışmacısı Büşra Kara kim olduğunu
 2. Büşra Kara’nın resimlerini
 3. Yarışmacı Elvan’ın 23 Nisan Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sizleri bekletmeden yukarı da sıraladığım konuları sırası ile tek tek açıklamaya başlayalım.  

Büşra Kara Kim 

Büşra Kara - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

 • 26 yaşında
 • 6 yıllık evli
 • İki çocuk annesi
 • Aslen Tokatlı
 • Atarlı Bir yapısı var
 • Yengeç Burcu
 • Eşi ile aynı mahallede oturmuş

Zuhal Topal’la Sofrada 23 Nisan Perşembe yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Büşra Kara, aslen Tokatlı olduğunu ama eşi ile İstanbul da aynı mahallenin çocukları olduğunu çok sonra öğrendiğini açıkladı.

Büşra Kara, eşi ile tanışma hikayesini kısaca açıklamak istiyorum. Büşra eşi ile aynı mahallede aynı apartmanda oturmasına rağmen birbirlerini aynı üniversitede gördüklerini ve bir iddia ile tanıştığını açıkladı.

Leyla, kayın validesi ile aynı apartmanda oturduğunu, zaman zaman kaynanası ile çocuk konusunda sıkıntı yaşasa da genel itibari ile kaynanası ile çok iyi geçindiğini açıkladı.

=> 23 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Leyla da aşçı gelini olduğu için zor ve zahmetli yemekler yapmasını bekleyen kaynanaların aksine kolay bir menü seçmiş. Her ne kadar kolay olsa da lezzetleri konusunda kendisinden emin olan Leyla, büyük ödülü alacağını şu sözlerle dile getirdi.

15.000 TL’yi kesinlikle biz kazanacağız

Büşra Kara

23 Nisan Perşembe günü yarışan Leyla’nın korkusu kaynanaların lezzete değil, kayın validesinin tavırlarına karşı puanlama yapacağından endişe duyuyor

Büşra Kara’nın Resimleri

Bu haftanın dördüncü yarışmacısı olan Büşra Kara’nın yarıştığı günden ekrana takılan bir kaç resmini hemen alt kısımda verilmiştir.

Büşra Kara Kaç Puan Aldı

20 Nisan pazartesi günü heyecanla başlayan programını 4. bölümü olan 23 Nisan Perşembe günü yarışmacısı olarak karşımıza çıkan aslen Tokatlı Büşra’nın kaç puan aldığını merak edenler için hemen alt kısımda puanları verilmiştir.

ads1]

Bu hafta  20 Nisan Pazartesi günü başlayan programda üçüncü yarışmacı olarka 23 Nisan Perşembe günü yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Büşra Kara sunucumuzdan ve kayın validelerden kaç puan aldığını yazının hemen alt kısımda ki tabloda aktardık.

23 Nisan Perşembe günü yarışan Büşra Kara kaç puan aldığını merak edenler için hemen alt kısımda verilmiştir.

Sevgi Zeynep Filiz Sinem Şükran Zuhal Topal
3 4 6 5 6

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Büşra Kara’nın Videosu

23 Nisan 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 389. bölüm olan bu haftanın dördüncü bölümünde yarışacak olan Büşra Kara’nın yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu