Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Büşra Tekin Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Büşra Tekin 27 Mart Cuma günü 370. bölümünde yarışan Büşra Tekin kim? 40 yıldır Almanya’da yaşayan Kadriye’nin gelini olan Büşra Tekin aslen nereli? Kaç Yaşında? Yarışmada kaç puan aldı? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında detaylı olarka bulabilirsiniz.

Büşra Tekin; 27 Mart 2020 Cuma günü Fenomenler haftasının (23 Mart-27 Mart 2020) son yarışmacı olarak karşımıza çıksa da daha önce 292. bölüm 10 Aralık 2019 tarihinde yarışmış, haftanın ikincisi olmuştu.

Büşra Tekin’in fenomenler arasına katılması kendisi yüzünden değil kayın validesi Kadriye hanım yüzünden olduğunu söylemek isterim. Kaynanasını meşhur yapan sözler neydi diye soranlara;

 1. Almanca olarka “Aman Allah’ım” demesi
 2. “O Mayn God” Şeklinde konuşması

Sözleri ile kaynana Kadriye dikkatleri üzerine çektiği için Büşra bugün yarışmacı oldu. 

Zuhal Topal Büşra Tekin - (27.03.2020)

Büşra kendi yarıştığı haftanın birincisi olan gelin ve kaynana fenomenler arasına dahil olmadığını söyleyip bir üstünlük çabasına girse de programı takip etmediği çok belli oldu. O haftanın birincisi olan Kayserili kaynana daha sonra da yarışmacı oldu.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Büşra Tekin menüsünde Dünya mutfağından özel lezzetler seçtiğini ve Meksika ağırlıklı menüleri olduğunu görüyoruz.

Bu yazımızda sadece Büşra Tekin hakkında bilgi vereceğiz. Kaynanası Kadriye pardon Katrina hakkında ki bilgileri bir başka yazımızda bulabilirsiniz.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 27 Mart yarışmacısı Büşra Tekin kim olduğunu
 2. Büşra Tekin’in resimlerini
 3. Yarışmacı Burcu’nun 27 Mart Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sırası ile tek tek vereceğiz. Hazırsanız başlayalım. 

Büşra Tekin Kim 

Büşra Tekin - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

 • 28 yaşında
 • 8 yıllık evli
 • 1991 doğumlu
 • 8,5 aylık bir bebeği var
 • Aslen Çankırılı
 • Bir çocuk annesi

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Mart Cuma yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Büşra Tekin, daha önce 10 Aralık Cuma günü yarışmıştı. Hafta finalinde kıl payı birinciliği kaçıran Büşra, bu  defa kesinlikle birinci olmak için elinden geleni yapacak.

27 Mart Cuma günü yine yarışmacı olarak fenomenler haftasında yarışacak olan Büşra Tekin’in ilk yarıştığı 292. bölümde bakın nasıl puanlar almış;

 • Nejla: 4
 • Nejla: 6
 • Ünzile: 4
 • Fevziye: 3
 • Zuhal Topal: 7

Toplam da 18 puan almıştı. Sunucumuzdan 7 puan alarak yarıştığı hafta en yüksek puan alanlar arasında idi. Bu haftada Büşra yine sunucumuzdan çok yüksek puan almak adına ilk yarışının aksine farklı ve sunucumuzun beğendiği menüleri seçmiş.

Zuhal Topal'la Sofrada Büşra Tekin - 23-27 Mart Yarışmacı Gelin

Büşra Tekin ilk yarıştığı Bölümde; Domates Çorbası, Lazanya Tomate ,Tavuk pirzola sarması, Sebzeli kuskus pilavı, Hardallı patates salatası, Brühe Soslu Karnabahar, Brokoli Salatası, Hindistan cevizli Çikolatalı pasta Tatlısı yapmıştı.

27 Mart Zuhal Topal yarışmacısı Büşra Tekin ilk yarışında da kaynanasının yüzünden tepki puanları almıştı. İkinci defa da yine tepki oyları alacak gibi duruyor.

Saadet’i yarışırken Desteklemiştim!Büşra Tekin

Saadet Kaçar’ın ilk yarıştığı zamanda haksızlığa uğradığını ve o zaman onu ekran başında desteklemiş ve kazanmasını istemiştim. Diyen Büşra artık kendisinin kazanmasını istiyor.

Büşra Tekin’in Resimleri

Fenomenler haftasının son yarışmacısı olan Büşra Tekin’in ikinci defa yarıştığı bölümden kalan bir kaç resmi hemen alt kısıma ekledim.

Büşra Tekin Kaç Puan Aldı

23-27 Mart haftasının final bölümünde yarışan Büşra Tekin’in yarıştığı gün, hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan aldığı puanları hemen alt kısımdaki tabloda bulabilirsiniz.

Güneş Nilgün Şükran Nurten Zuhal Topal
X X X X X

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Büşra Tekin’in Videosu

27 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 370. bölümünde yarışan Büşra Tekin’in ikinci defa yarıştığı best of haftasının 5. bölüm fragmanı yani 27 Mart Cuma fragmanı hemen alt kısıma eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu