Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Cemile Kırma Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Cemile Kırma 29 Nisan Çarşamba günü 393. bölümünde yarışan Cemile Kırma kim? Çavuş Emine hanımın 17 yıllık gelini olan Cemile Kırma kaç yaşında? Cemile Aslen Nereli? Yarıştığı gün kaç puan aldı? Bu soruların cevapları ve daha fazlası haberimizin devamında sizleri bekliyor..

=> Zuhal Topal’la Sofrada Gökçe Kurtulmuş hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Cemile Kırma; 29 Nisan 2020 Çarşamba günü, gözler elinde düdükle hafta boyunca yarışan kaynana Emine ve dolayısı ile onun gelininde oldu. Emine ise oldukça sakin tavırları ile dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

=> 29 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Cemile Kırma - Zuhal Topal 29 Nisan

Zuhal Topal’la yarışmacısı Cemile Kırma aslen Hataylı olduğu için menüsünde Hayat yöresinde bilinen lezzetlere yer verdiğini görüyoruz.

Bu yazımızda sadece Cemile Kırma hakkında bilgi vereceğiz. Kayın validesi Emine Kırma hanım hakkında detaylı bilgileri bu günün puanlarını yazdığımız konumuzun içinde bulabilirsiniz.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 29 Nisan yarışmacısı Cemile Kırma kim olduğunu
 2. Cemile Kırma’nın resimlerini
 3. Yarışmacı Elvan’ın 29 Nisan Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sizleri bekletmeden yukarı da sıraladığım konuları sırası ile tek tek açıklamaya başlayalım.  

Cemile Kırma Kim 

Cemile Kırma - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

 • 36 yaşında 
 • 17 yıllık evli
 • Aslen Hataylı
 • Bu haftanın en tecrübeli gelini
 • Dört çocuk annesi
 • 16-12-10 ve 5 yaşında çocukları var
 • Ablası ile Elti
 • Hatay gelini
 • İstanbul da ikamet ediyor

Zuhal Topal’la Sofrada 29 Nisan Çarşamba yarışmacısı olarak kayın validesi Çavuş emine hanım ile birlikte Fox TV ekranlarında yarıştılar. Çavuş hanım gelininden daha fazla dikkat çektiğinin altını bir kez daha çizmek istedim.

Cemile Kırma eşi ile tanışma hikayesine kısaca değinmek istiyorum. Cemile ablasının düğününden eşi kendisini gördüğünü daha sonra kendisini de ablasının eltisi olduğunu dile getirdi.

Zuhal Topal - Cemile Kırma

Cemile, kaynanası ile 16 yıl boyunca birlikte yaşadığını, ancak bir yıl kadar önce kaynanası başka eve çıktığı için çok ağladığını söyleyince, sunucumuz normal de gelinler kaynanaları istemez. Bu ne sevgi. Diyerek ikili arasında ki sevgiyi merak etti.

Cemile de kaynanası ile 16 yıl boyunca çocuklar dışında tartışmadıklarını, o yüzden gitmesine çok üzüldüğünü ama çok uzağa gitmediğini bir kaç sokak öteye taşındığını söyledi.

17 yıllık evli ve 4 çocuk annesi olan Cemile, bu tecrübesini konuşturup, kaynanalardan çok iyi puan alacağını şu sözlerle dile getirdi.

15.000 TL’yi alacağız! Büyük Ödül bizim olacak!

Cemile Kırma

29 Nisan Çarşamba günü yarışan aslen Hataylı olan Cemile, menüsünde Arap kültüründen lezzetleri de sunacak olması, şansını artıracak mı? Yoksa olumsuz etkilenecek mi? Bunu puanlama sırasında kendisini gösterecek.

Cemile Kırma’nın Resimleri

27 Nisan ile 1 Mayıs haftasında 29 Nisan Çarşamba günü yarışmacı gelin olarka Fox TV ekranların da yarışan gelin olarak karşımıza çıkan Cemile Kırma’nın yarıştığı günden kameralara akılan bir kaç resmini paylaşıyorum.

Cemile Kırma Kaç Puan Aldı

Bu hafta en dikkat çeken kayın valide Emine’nin daha doğrusu elinde düdükle çavuş Emine hanımın 16 yıllık gelini olan Cemile Kırma kaç puan aldı? Diye merak edenler için özellikle alt kısımda ki tabloda verdik.

29 Nisan Çarşamba günü yarışan Cemile Kırma kaç puan aldığını merak edenler için hemen alt kısımda tablo içinde verilmiştir.

Gülden Aysel Saadet Gülsüm Zuhal Topal
7 3 6 5 7

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Cemile Kırma’nın Videosu

29 Nisan 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 393. bölüm olan bu haftanın üçüncü yarışmacı olarka çavuş Emine hanımla birlikte Cemile Kırma’nın yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu