Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Ceyda Alkan Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Ceyda Alkan 3 Nisan Cuma günü 375. bölümünde yarışan Ceyda Alkan kim? Kaynanası ile aynı memleketli olan Ceyda Alkan aslen reli? Kaç yıllık evli? Kaynana Zeynep’in oğlu ile Samet ile nasıl tanıştılar? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Ceyda Alkan’ın Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Ceyda Alkan; 3 Nisan 2020 Cuma günü Fox TV’nin yarışma programında haftanın (30 Mart – 3 Nisan) beşinci yarışmacısı olarak karşımıza çıktı. Haftanın son yarışmacısı olan Ceyda’nın bilgileri yazının devamında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 3 Nisan Cuma Haftalık Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Ceyda Alkan menüsünü oldukça iddialı. Bunun yanında elinin lezzetini göstermek için eline geçen fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek için yarışma programında kendisini göstermek ve 15.000 TL’yi almak istiyor.

Ceyda Alkan - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

Bu yazımızda sadece Ceyda Alkan hakkında bilgi vereceğiz. Kaynanası Zeynep hanım  hakkındaki bilgiler günün puanlarını verdiğimiz yazımızın içinde bulabilirsiniz.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 3 Nisan yarışmacısı Ceyda Alkan kim olduğunu
 2. Ceyda Alkan’ın resimlerini
 3. Yarışmacı Ceyda’nın 3 Nisan Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Tüm bunları sırası ile vereceğiz. Haydi hazırsanız yukarıda sırasını verdiğimiz konuları tek tek vermeye başlayalım. 

Ceyda Alkan Kim 

Zuhal Topalla Ceyda Alkan

 • 3 yıllık evli
 • Bir çocuk annesi
 • Sivas Gelini
 • Aslen Sivaslı
 • Sakin bir yapısı var
 • Mutfakta yemek yapmayı çok seviyor
 • 1 yaşında kızı var
 • Kazanırsa ev alacaklar
 • Eşinin Adı Samet
 • Eşi ile ortak arkadaşının düğünün de tanıştı
 • 5 yıl sözlülük dönemi geçirmiş
 • 3 kere istemişler babası vermemiş
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • Kaynanasına yakın oturuyor
 • Eşi hastane çalışanı (teknik servis)

Zuhal Topal’la Sofrada 3 Nisan Cuma yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Ceyda Alkan, aslen Sivaslı ve 3 yıllık evli olan yarışmacımızın 1 yaşında kız avladı var. Kayın validesinin ismini verdiği kızının ismini koyarken kaynanasına sürpriz yapmışlar.

Aslen Sivaslı olan ama İstanbul da ikamet eden Ceyda Alkan’in 5 yıl gibi uzun bir flört dönemi olmuş. Kendisini isteyen Samet’e baba engeline takılmış. 3. istemde onay alan Ceyda ve Samet ikilisi 5 yıl sonra evlendiklerini açıkladı.

Zuhal Topal'la Sofrada Ceyda Alkan

Aslen Sivaslı olan Ceyda kayın validesine yakın oturduğunu ve diğer gelinlere nazaran kaynanası ile çok iyi geçindiğini açıkladı.

Ceyda Alkan bugün Zuhal Topla programında en yüksek puanı alması ve sonunda 15.000 TL’yi kazanması halinde ev için peşinat olarka kullanacaklarını açıkladı.

Elimin Lezzetine güveniyorum. Büyük ödülü biz kazanacağız!Ceyda Alkan

Oldukça iddialı olan Ceyda, aslında bugün yapacağı yemekler değil, kaynanasının hafta başından beri davranışları puanlamaya tabi olacak.

Ceyda Alkan’ın Resimleri

3 yıllık evli ve bir çocuk annesi olan Ceyda Alkan’ın Zuhal Topla programında yarıştığı günden kalan bir kaç resmi hemen alt kısımda verilmiştir.

Ceyda Alkan Kaç Puan Aldı

3 Nisan 2020 tarihinde Fox TV’nin sevilen yarışma programında yarışan Ceyda Alkan kaç puan aldığını merak edenler için hemen alt kısımda Ceyda’nın puanlarını erdim.

Saliha Şaduman Meryem Fatma Zuhal Topal
4 4 3 3 6

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Ceyda Alkan’ın Videosu

3 Nisan 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 375. bölüm olan hafta finalinde yarışan Ceyda Alkan’ın yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu