Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Ceylan Tabu Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Ceylan Tabu 5 Mayıs Salı günü 397. bölümünde yarışan Ceylan Tabu kim? Mesude Tabu’nun gelini olan Ceylan Tabu aslen nereli? Kay yıllık evli? Kaç yaşında? Menüsünde ne yaptı? İşte bu soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Seher Soysal Kuvan hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Ceylan Tabu; 5 Mayıs 2020 Salı günü programında 397 bölümünde yarışmacı gelin olarak karşımıza çıktı. Yemekleri zor ve zahmetli olmasında dolayı oldukça panik olan Ceylan, kaynanaların eleştirilerine ise hiç açık olmaması nedeni ile tansiyonu yüksek bir puanlama geçirdi.

=> 5 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması hakkında bilgi almak için tıklayınız.

5 Mayıs Salı Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Zuhal Topal’la yarışmacısı Ceylan Tabu aslen Kütahyalı olsa da kaynanasının memleketinin yöresine ait lezzetleri de yemeklerinin arasına kattığını görüyoruz.

Bu yazımızda sadece Ceylan Tabu hakkında bilgi vereceğiz. Kayın validesi Mesude Tabu hakkında ki bilgileri günün puanlarını verdiğimiz konumuzun içerisinde bulabilirsiniz.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 5 Mayıs yarışmacısı Ceylan Tabu kim olduğunu
 2. Ceylan Tabu’nun resimlerini
 3. Yarışmacı Elvan’ın 5 Mayıs Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sizleri bekletmeden yukarı da sıraladığım konuları sırası ile tek tek açıklamaya başlayalım.  

Ceylan Tabu Kim 

Ceylan Tabu - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

 • 28 yaşında
 • 5 yıllık evli
 • Aslen Kütahyalı
 • Yay burcu
 • 1,5 yaşında kızı var
 • Eşi ile AVM de tanıştı
 • Bir çocuk annesi
 • İstanbul’da ikamet ediyor

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Mayıs Salı yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Ceylan Tabu, 5 yıllık evli ve bir çocuk annesi olarka Fox TV ekranlarında yarışmacı gelin olarka karşımıza çıktı.

Zuhal Topal - Ceylan Tabu

Ceylan Tabu, eşi İsmail ile tanışma hikayesine anlatalım. Ceylan 5 yıl önce avm de çalıştığı sırada İsmail de aynı avm de başka bir mağazada çalıştığını ve oradan tanıştıklarını açıkladı. 1,5 yıl flört döneminden sonra evlendiklerini ve 5 yıllık mutlu bir evliliği olduğunu açıkladı.

Ceylan bu hafta 15.000 TL’yi almak için menüsünü özene bezene seçtiğini görüyoruz. Karbonhidrat dengesini çok iyi ayarlayan Ceylan, bu hafta büyük ödülü alacağını şu sözlerle dile getirdi.

15.000 TL almaya geldik!

Ceylan Tabu

5 Mayıs Salı günü yarışan aslen Kütahyalı olan Ceylan, kayın validenin memleketi Kayseri yöresinden lezzetleri de yemeklerinin arasına kattığını görüyoruz.

Ceylan Tabu’nun Resimleri

Kaynana Mesude’nin gelini olan Ceylan, kendisini kaynanalara asla ezdirmeyen tavırları dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bu hafta ikinci gün yarışan Ceylan’ın kendi yarıştığı bölümden kalan resimlerini hemen alt kısımda galeri olarak ekliyorum.

Sosyal medyada hesabından, bu güne atıfta bulunarak sitem dolu sözler sarf eden Ceylan Tabu’nun puanları ise hemen alt başlıkta verilmiştir.

Ceylan Tabu Kaç Puan Aldı

5 Mayıs Salı günü bu haftanın ikinci yarışmacısı olarka Fox TV ekranlarında yer alan Ceylan Tabu, yarışmaya oldukça iddialı menüsü ile başlasa da yemeklerini istediği gibi yapamadı. Tabi kaynanalar da ona göre puanlar verdi.

5 Mayıs Salı günü kaynanalara karşı oldukça sert davranan Ceylan’ın puanları hemen alt kısımda ki tabloda verilmiştir.

Nursel Neval Sultan Emine Zuhal Topal
5 5 5 4 6

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Ceylan Tabu’nun Videosu

5 Mayıs 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 397. bölüm olan bu haftanın ikinci bölümde yarışan, menüsü ve söylemleri ile dikkatleri üzerine çeken Ceylan Tabu’nun yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu