Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Çiğdem Tekin Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Çiğdem Tekin 17 Mart Salı günü 362. bölümünde yarışan Çiğdem Tekin kim? Memleketi nere? Nezire Tekin’in gelini Çiğdem Tekin Kaç yaşında? Kaç yıllık evli? Detaylar haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Kendisinden sonraki yarışmacı olan Zuhal Topal’la Sofrada Gizem Canpolat hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Çiğdem Tekin; 17 Mart 2020 Salı günü bu haftanın ikinci bölümü olan 362. bölümde yarışmacı gelin olarak (Nezire’nin gelini) karşımıza çıktı.

=> 17 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sorusunun cevabını görebilmek için lütfen tıklayınız.

17 Mart-20 Mart 2020 tarihinde yarışan hem gelin hem de kaynanalar oldukça dikkat çekti. Bu haftanın ikinci yarışmacısı olarak Çiğdem Tekin ve yapacağı yemekler ise yine en çok konuşulan konular arasında yer aldı. Bu hafta Zuhal Topal’la sofrada ikinci gün yarışmacısı Çiğdem Tekin’i sizlere tanıtacağız.Zuhal Topalla Çiğdem Tekin - (17 Mart 2020)

Bu yazımızda sadece Çiğdem Tekin hakkında bilgi vereceğiz. Sadece Çiğdem’i değil, aynı zamanda resimleri videosu ve puanları hakkında detaylı bir yazı sizleri beklediğini söylemem gerek.

Haftanın ilk yarışmacısının aldığı yüksek puanlar nedeni ile Çiğdem Tekin, kolay menüsü ile oldukça zorlandı. Zira önünde 32 puan alması gerektiği için Zuhal Topalla Sofrada Çiğdem Tekin bu yarışmada istediği puanları alamayacağını söyleyebilirim.

Şimdi sıra ile 17 Mart Zuhal Topal yarışmacısı Çiğdem Tekin kim olduğunu, resimlerini puanlarını ve yarıştığı bölüm videosu vereceğiz. 

Çiğdem Tekin Kim 

Çiğdem Tekin - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

  • 28 yaşında
  • Tekirdağ’dan yarışmaya katıldı
  • 3 yıllık evli
  • bir çocuk annesi
  • İki yaşında bir oğlu var
  • Yemek yapmayı çok seviyor
  • Eşi ile arkadaş vasıtası ile tanışmış
  • 3-4 ay içinde evlenmişler

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Mart Salı yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Çiğdem Tekin, şu an 28 yaşında ve bir çocuk annesi (2 yaşında bir oğlu var) olarak karşımıza çıktı.

Nezire Tekin’in 3 yıllık gelini olan Çiğdem, kaynanası ile çok iyi anlaştığını, zaten çok fazla bir şeye de karışmadığını iddia etti.

3 yıllık gelini olan Çiğdem Tekin aslen Tekirdağlı’dır. Tekirdağ da ikamet eden bu haftanın ikinci yarışmacı gelini Çiğdem, mutfakta olmayı ve yemek yapmayı çok sevdiğini dile getirdi.

Çiğdem yarışmada verilen 15.000 TL değerindeki parayı kazanmaları halinde kredi borçlarını kapatıp ev için kredi çekeceklerini açıkladı.

Menüme ve masama çok güveniyorumÇiğdem Tekin

Yukarıdaki sözleri ile yarışmada oldukça iddalı olan yarışmacımız Çiğdem’in resimleri ve puanları hemen alt kısımda verdik.

Çiğdem Tekin’in Resimleri

17 Mart 20 Mart 2020 tarihinde bu haftanın ikinci yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Nezire’nin Gelini Çiğdem Tekin’in Resimleri hemen alt kısımda verilmiştir.

Çiğdem Tekin Kaç Puan Aldı

Bu yarışmaya katılmasının asıl sebebi olan puanlama konusunda sizleri ayrıca bilgilendirmek istedik. Hazır yarışmacıyı tanıtmışken Çiğdem Tekin kaç puan aldı sorusuna da cevap vermek istedik.

Arife Mine Fatma Zöhre Zuhal Topal
4 4 4 4 X

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Çiğdem Tekin’in Videosu

17 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 362. bölümünde yarışan Çiğdem Tekin’in yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu