Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Deniz Alibeşe Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Deniz Alibeşe 19 Mart Perşembe günü 364. bölümünde yarışan Deniz Alibeşe kim? Kaynana Fatma Alibeşe’nin gelini olan Deniz Alibeşe aslen nereli? Yarışmada kaç puan aldı? Tüm soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada Dilek Sapmaz hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Deniz Alibeşe; 19 Mart 2020 Perşembe günü bu haftanın dördüncü bölümü olan 364. bölümde yarışmacı gelin olarak (Fatma’nın gelini) karşımıza çıktı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 19 Mart Perşembe Puanlaması hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topalla Deniz Alibeşe

Deniz, daha önce onay almış menüsü ile kaynanaların karşısına çıkacak olsa da, bu hafta intikam üzerine çok fazla puanlama yapıldığı için birinci olan menüyü bile burun kıvırdılar. Kısaca bu haftanın dördüncü yarışmacısı Deniz, kaynanalardan iyi puanlar alamayacak. 

Bu yazımızda sadece Deniz Alibeşe hakkında bilgi vereceğiz. Kaynanası Fatma hanım hakkındaki bilgileri ise bir başka yazımızda vereceğiz. 

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 19 Mart yarışmacısı Deniz Alibeşe kim olduğunu
 2. Deniz Alibeşe’nin resimlerini
 3. Yarışmacı Deniz’in puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

sırası ile vereceğiz. Haydi gelin en baştan başlayalım ve bugün Zuhal Topal yarışmacısını hep birlikte tanıyalım. 

Deniz Alibeşe Kim 

Deniz Alibeşe - (Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacısı)

 • Aslen Ordulu
 • Kastamonu gelini
 • Bir çocuk annesi
 • 13 yıllık evli
 • Görücü usulu evlenmiş
 • Tiz birisi
 • 9 ay önce kaynanasını kaybetti
 • İstanbul da ikamet ediyor

Zuhal Topal’la Sofrada 19 Mart Perşembe yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Deniz Alibeşe, eşi ile tanışma hikayesi ile başlayalım. Eşi ile tanışmaya gittiğinde sahilde birlikte oturduklarını tam da o sırada yanından geçen köpeği görünce korkup eşine sarıldığını, eşi ise keşke her gün köpek geçse tarzında cümle kurması ile kendisine verdiği değeri gördüğünü açıkladı.

Deniz Alibeşe 6 Nisan doğumlu ve koç burcudur. Aslen Kastamonulu olan yarışmacımızın bir erkek evladı var. 13 yıllık evli olan Deniz, gerek evinde gerekse yemeklerinde çok titiz birisi olduğunu gördük.

Kaynana Fatma Alibeşe’nin gelini olan Deniz, kaynanası ile çok iyi geçindiğini, titizlik konusunda kaynanasına çok benzediğini söyleyen yarışmacımız, yarıştığı gün hem yemeklerini yaptı hem de etrafı toplaması, ne derece titiz olduğunu da göstermiş oldu.

Bu haftanın 4. yarışmacısı olan Deniz’in menüsü daha önce onay almış ve 15.000 TL değerindeki büyük ödülü kazanmış bir menü ile kaynanaların karşısına çıktı.

Menüme ve elimin lezzetine çok güveniyorum. Yarışmayı kazanırsam çocuğumun eğitimi için kullanacağım.Deniz Alibeşe

Yukarıdaki sözlerden, Deniz çok iddialı olarak yarışmaya başladı. Lakin günün sonunda aldığı puanlar sonucunda bu iddiasını koruyamadı.

Deniz Alibeşe’nin Resimleri

19 Mart 20 Mart 2020 tarihinde bu haftanın dördüncü yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Fatma Alibeşe’nin gelini olarak Fox TV ekranlarında yarışan Deniz Alibeşe’nin yarıştığı günden kalan resimleri hemen alt kısımda verilmiştir.

Deniz Alibeşe Kaç Puan Aldı

Fox TV ekranlarının en sevilen yarışma programı olan Zuhal Topal’la Sofrada Deniz Alibeşe kaç puan aldığını merak edenler için ayrıca aldığı puanları da kaynana bazında tek tek  açıkladık.

Arife Nezire Mine Zöhre Zuhal Topal
6 3 6 3 6

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Deniz Alibeşe’nin Videosu

19 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 364. bölümünde yarışan Deniz Alibeşe’nin yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu