Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Derya Yurdagül Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Derya Yurdagül 7 Mayıs Perşembe günü 399. bölümünde yarışan Derya Yurdagül kim? Sultan Yurdagül’ün 19 yıllık gelini olan Derya Yurdagül aslen nereli? Kaç yıllık evli? İşte bu soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada İzel Özdemir hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Derya Yurdagül; 7 Mayıs 2020 Perşembe günü programında 399 bölümünde yarışmacı gelin olarak Fox TV ekranlarında yarışan Derya, Menüsü ile oldukça dikkat çekti.

Özellikle Gaziantep yöresinin yemeklerini çok seven sunucumuz Zuhal Topal, Derya’nın kuru dolmasına karşı övgüler yağdırması, bir anda dikkatler Derya’nın üzerinde toplandı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mayıs Perşembe Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.Zuhal Topal'la Sofrada Derya Yurdagül

Zuhal Topal’la yarışmacısı Derya Yurdagül aslen Kırıkkaleli olsa da menüsünü hazırlarken sunucumuzun seveceği ve en az eleştireceği yemeklerden seçildiğini rahatlıkla görebiliyoruz.

Bu yazımızda sadece Derya Yurdagül hakkında bilgi vereceğiz. Kayın validesi Sultan Yurdagül hakkında merak ettiğiniz bilgileri ise Derya’nın hem puanlarını hem menüsünü verdiğimiz günün konusunda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Zuhal Topla 7 Mayıs Yarışmacısı Derya Yurdagül

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 7 Mayıs yarışmacısı Derya Yurdagül kim olduğunu
 2. Derya Yurdagül’ün resimlerini
 3. Yarışmacı Derya’nın 7 Mayıs Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sizleri bekletmeden yukarı da sıraladığım konuları sırası ile tek tek açıklamaya başlayalım.  

Derya Yurdagül Kim 

Derya Yurdagül - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

 • 19 yıllık evli
 • 3 çocuk annesi
 • Aslen Kırıkkaleli
 • Sakin bir yapısı var
 • Mutfağa hakim
 • Kendisine güveni oldukça fazla
 • İstanbul da ikamet ediyor

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mayıs Perşembe yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Derya Yurdagül, bu hafta yarışan gelinler arasına en tecrübeli gelin olduğunu söyleyebiliriz. Kendisine ve yemeklerine emin olarka yarışan derya, bugün yaptığı yemekleri daha önce evde tek başına denediğini ve zamanında bitirdiğini dile getirdi.

Zuhal Topal - Derya Yurdagül

Derya Yurdagül aslen Kırıkkaleli olduğunu ama İstanbul da ikamet ettiğini açıkladı. Kaynanası ile çok iyi geçindiğini verdiği röportaj da dile getiren derya, yarışma için özel hazırlandığını açıkladı.

Derya Yurdagül bu hafta final bölümünde verilecek olan büyük ödülü alacağında emin olarak yarışmacı Derya şu sözleri söyledi.

15.000 TL’yi almak için geldik. Bugün alacağız!

Derya Yurdagül

7 Mayıs Perşembe günü yarışan ve aslen Kırıkkaleli olmasında dolayı menüsünde iç Anadolu yöresine haz lezzetler olmasını bekliyoruz.

Derya Yurdagül’ün Resimleri

7 Mayıs 2020 tarihinde Fox TV ekranlarında Sultan Yurdagül (kaynanası) ile birlikte yarışan Derya Yurdagül’ün yarıştığı gün, kameralara takılan bir kaç resmini paylaşmak istiyoruz.

Derya Yurdagül’ün resimleri hemen alt kısımda sizleri beklerken, yarıştığı gün kaç puan aldığı ise hemen alt kısımda verilmiştir.

Derya Yurdagül Kaç Puan Aldı

Bu hafta rekabet giderek artıyor. Derya ise harika menüsü ile kaynanaların beğeneceği konusunda kendisinden emin olsa da bir önceki gün yarışan Neval kaynana kendisine düşük vermesinden de oldukça çekiniyor.

7 Mayıs Perşembe günü oldukça etkili menüsü ile yarışan Derya Yurdagül’ün aldığı puanların tamamı alt kısımda ki tabloda verilmiştir.

Nursel Mesude Neval Emine Zuhal Topal
9 7 6 7 9

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Derya Yurdagül’ün Videosu

7 Mayıs 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 399. bölüm olan bu haftanın dördüncü bölümde menüsü ile yarışan Derya Yurdagül’ün yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu