Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Didem Katar Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Didem Katar 2 Mart Pazartesi günü 351. bölümünde yarışan Didem Katar kim? Kaç yaşında? Aslen nereli? soruların cevapları yazımızdan satır aralarında sizleri bekliyor. 

Didem Katar; 2 Mart 2020 Pazartesi günü bu haftanın ilk bölümü olan 351. bölümde yarışmacı gelin olarak karşımıza çıktı.

=> Bu arada Zuhal Topal’la Sofrada Kübra Kaynak hakkında bilgi almak için tıklayınız..

Bu yazımızda Didem’in kim olduğunu hangi kaynananın gelini olduğunu ve kaynanalardan ve sunucumuzdan kaç puan aldığını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada 2 Mart Pazartesi Puanları ve sonucunu görmek için tıklayınız.

Fox TV ekranlarında Zuhal Topal’la sofrada programında bugün yarışan gelin, Zekiye Katar’ın gelinidir. Yakınca üç çocuk annesi olan Didem hakkında merak edilen tüm soruların cevapları yazının devamında sizleri bekliyor.

Didem Katar Kim 

Didem Katar - Zuhal Topal'la Sofrada 2 Mart Yarışmacısı

 

  • Bir hafta sonra doğum yapacak
  • 32 yaşında
  • Aslen İzmitli
  • Bir kızı bir oğlu var
  • 7 yıllık evli
  • İki çocuk annesi
  • 1988 yılında, dünyaya geldi
  • Kıskanç bir yapısı var
  • Çok telaşlı biri

Zuhal Topal’la Sofrada 2 Mart Pazartesi yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Didem Katar yakın zamanda hem de çok yakında doğum yapacak olmasını duyan sunucumuz, Didem’i heyecanlandırmamak adına Mikser’i ikaz etti.

Bir hafta sonra üçüncü evladına kucağına alacak olan Didem Katar, oldukça iddialı başladığı yarışmada yaptığı büyük hata nedeni ile bu hafta kaybedenler kulübünün ilk üyesi oldu diyebiliriz.Zuhal Topala Didem Katar 2 Mart Yarışmacısı

Şu an 32 yaşında olan iddialı yarışmacı menüsünü özene bezene seçmiş olsa da yaptığı büyük hata ile büyük ödülü kaçırdı.

Zuhal Topal 2 Mart yarışmacısı Didem Katar’ın aldığı puanları hem resimleri hem de videosu yazının devamında sizler için ekledik.

Didem Katar’ın Resimleri

Haftanın ilk yarışmacısı olarak karımıza çıkan ve 9 aylık hamile olan Didem Katar’ın yarışma gününden kalan resimleri ile sizleri baş başa bırakıyorum. Bugün Zühal Topal’la Sofrada yarışmacısı Didem Katar’ın resimleri.

Didem Katar Kaç Puan Aldı

Bu haftanın belki de en iddialı yarışmacısı olarak karımıza çıkan Didem Katar yemekleri şeflerin mutfağında seçse de çorbasında tere yağına ait poşetinin çıkması maalesef herkesin gözünde ki değeri ve konumu adeta yerle bir etti

Belki de poşet çıkmasaydı 6 belki de 7’leri görebilecek menüsü ile maalesef 3 ve 4 puanlar konuşuldu. Didem Katar kaç puan aldı diye merak edenler için hemen alt kısımda hem kaynanalardan aldığı hem de sunucumuz olan Zuhal Topal’dan aldığı puanlar ekliyorum.

Nezaket Halide Aysun Ayşe Zuhal Topal
3 4 4 5 6

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Didem Katar’ın Videosu

2 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 351. bölümünde yarışan Didem Katar’ın yarıştığı bölüm fragmanını ve videosu hemen alt kısımda ekledim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu