Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Dilek Sapmaz Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Dilek Sapmaz 20 Mart Cuma günü 365. bölümünde yarışan Dilek Sapmaz kim? Kaynana Zöhre Sapmaz’ın gelini olan Dilek Sapmaz aslen nereli? Yarışmada kaç puan aldı? Tüm soruların cevapları haberimizin devamında…

Dilek Sapmaz; 20 Mart 2020 Cuma günü bu haftanın beşinci bölümü olan 365. bölümde yarışmacı gelin olarak (Zöhre’nin gelini) karşımıza çıktı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Burcu Birol hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Dilek Sapmaz menüsü ile oldukça iddia olarak ekrana geldi. Dilek dünya mutfağında hem Çin hem Fransa mutfaklarında seçtiği özel tariflerle, final günüde finale yakışır bir sofrada ile noktalamak istiyor.

Bu yazımızda sadece Dilek Sapmaz hakkında bilgi vereceğiz. Kaynanası Zöhre hanım hanım hakkındaki bilgileri ise bir başka yazımızda vereceğiz. 

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 20 Mart yarışmacısı Dilek Sapmaz kim olduğunu
 2. Dilek Sapmaz’ın resimlerini
 3. Yarışmacı Dilek’in puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

sırası ile vereceğiz. Haydi gelin en baştan başlayalım ve bugün Zuhal Topal yarışmacısını hep birlikte tanıyalım. 

Dilek Sapmaz Kim 

Dilek Sapmaz - (Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacısı Dilek Sapmaz)

 • Aslen Yozgatlı
 • 36 yaşında
 • 12 yıllık evli
 • Kuşadası’nda Otel İşletiyor
 • Radyo DJ. yapmış
 • Bodrumda oturuyor
 • Yozgat Saimbeyli
 • Eşi ile dj. sırasında tanışmış
 • Gıda üzerine Üniversite bitirmiş
 • Eşinin Adı Deniz

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Mart Cuma yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Dilek Sapmaz, eşi ile tanışma hikayesi ile başlayalım. Dilek radyo da dj.’lik yaptığı sırada eşi Deniz onu hem dinlediğini hem de resmini gördüğünü ve aşık olduğunu söyledi.

Zuhal Topal'la Dilek Sapmaz

Deniz bey sosyal medyadan eşine mesaj attığını söyledi. Dilek ise eşinin adı Deniz olduğu için kısmı erkek mi bilemediğini ama uzun süre sonra eşini gördüğünü açıkladı.

Dilek Sapmaz şu an Bodrumda otel işletmecisidir. Gıda üzerine üniversite bitirmiştir. Eşi Deniz üç defa Ankara’dan Bodruma istemeye geleceği sırada Dilek’in babası buna engel olduğunu açıkladı.

Menüme uçuracağım sizleri!Dilek Sapmaz

Yukarıdaki sözlerden çıkaracağımız sonuç haftanın başında ve sonunda yarışan iki gelinin menüleri oldukça iddialı.

Dilek Sapmaz’ın Resimleri

Otel işletmecisi, ve radyo da dj. lik yapan Dilek Sapmaz 20 Mart 20 Mart 2020 tarihinde Fox TV’nin sevilen yarışma programında ekrana takılan resimleri hemen alt kısımda verilmiştir.

Dilek Sapmaz Kaç Puan Aldı

16 Mart 2020 tarihinde başlayan yarışma programında en son yarışan Dilek Sapmaz final bölümü olan 365. bölümde Zuhal Topal’la Sofrada Dilek Sapmaz kaç puan aldığını merak edenler için ayrıca aldığı puanları ekledik.

Arife Nezire Mine Fatma Zuhal Topal
5 5 3 3 8

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Dilek Sapmaz’ın Videosu

20 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 365. bölümünde yarışan Dilek Sapmaz’ın yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu