Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topalla Sofrada Dış Ses Kim? Dış Sesin Resmi İle Zuhal Topalla Sofrada Dış Ses Mikser’in Gerçek Hayatı

27 Ağustos 2018 Pazartesi günü, yayın hayatın başlayan Fox TV’nin sevilen yemek programı gelin kaynana bir arada yarıştığı harika konsept ile hafta için her gün saat 16:30 da sevenlerinin karşısına yeni bölümü ile çıkan, Zuhal Topal’la Sofrada Dış Ses kim olduğu oldukça merak ediliyor. Çünkü, her dakika adını duysak da yüzünü hiç bir zaman yayın esnasında göstermeyen dış sesin resmi ve gerçek hayatı bu yazımızda sizlere anlatacağız. Yarışmada adı Mikser’e çıkan ve oldukça şişman olduğunu düşündüğümüz ve Zuhal hanımın bazı söylemleri ile sarışın olduğunu bildiğimiz, ekibin en popüler elemanı, yani Dış ses Mikser‘i tanıtacağız.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gürbüz Kim Öğrenmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Mikser Kim?

Hatırlar mısınız bilmem ama KHK ile evlendirme programlarının yasaklanmasından sonra, bu tarz yayın yapan kanallar, gerçeğin peşinde tarzında bir konsepte yönelse de tutunmayı başaramadılar. Lakin, daha öncesinde TV8 de yayınlanan “Yemekteyiz” isimli programının, reyting başarısından sonra bir çok kanal, bu tarz konsepte geçti. Gelinim Mutfakta Mart ayında başlarken, Zuhal Topal’la Sofrada 5 ay sonra Ağustos ayında yayına girdi. İlk bölümden itibaren yarışmacılara soru soran Dış ses kim yada Mikser Kim olduğu herkesçe merak edildi. 

Zaman zaman, Zuhal hanım Dış Sese Mikser lakabını takınca, hem Mikser hem de dış ses olarak çokça anıldı. Son zamanlarda ise hep mikser denilmeye başlandığını gördük. Bunun en büyük nedeni ise, çekim yapılacak eve sabahın erken saatlerinde gidilip, kamera ve ortamın hazırlanmasının uzun sürmesi ve Zuhal hanımın daha sonra gelmesi nedeni ile arka planda çalışan ekip hali ile acıkıyor. Ev sahibi de Zuhal hanım için hazırladığı ikramları ekibin tamamı yiğince, sunucuya da hali ile bir şey kalmıyor. Ekibin yediği ikramları dış ses üstlenince, Zuhal Topla da mikser adını taksa da arka planda çalışanların da yediğini bildiği için sadece şaka yapıyor. Zuhal Topal'la sofrada nın arka ses

Ben ilk günden beri izlemesem de ara  ara açtığım da Zuhal Topal’la sofrada arka ses kimdir diye merak etmiştim. Ancak dikkatli dinlediğimde bir yerlerden tanıdık bir ses olduğunu ama nereden tanıdığımı ise hatırlayamamıştım. Bu gün bu konu sayesin de Mikser kim olduğunu ve nereden tanıdığımı da öğrenmiş oldum. Araştırmalarımı ve bulduğum bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Zuhal Topal’la Sofrada Dış Sesin Gerçek İsmi

Programda söylenenlere göre; sarısın, kilolu ve kel olduğunu duyduğumuz mikser, gerçekten de sarısın ama ciddi bir kilosu olmayan, saçlarının da kel olmadığını görünce biraz şaşırdım. Birazdan dış sesin resmini gösterdiğimde zaten ne demek istediğimi anlayacaksınız. Fox TV’nin yemek programında dış ses Mikser olarak bildiğimiz, seslendirme sanatçısının gerçek ismi Aydoğan Temel‘dir. 1966 yılında Balıkesir, Bandırma ilçesinde hayat gözlerini açan ses sanatçısı şu an 53 yaşındadır. Hep merak ediyorduk. Acaba dış ses nereli? Her gittiği yerde farklı memleket isimleri söyleyince, biz de aslen dış ses nereli diye çok merak ediyordu. Bu sayede mikser Balıkesirli olduğunu da öğrenmiş olduk.zuhal topalla sofrada dış ses kim aydoğan temel resmi

Oyunculuk üzerine “Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü” mezunu olan, seslendirme sanatçısını bir çok yabancı filmde, ünlü aktörlerin dublaj da sesleri oldu. Ancak uzun yıllar Show TV’nin magazin programı olan “Pazar Keyfi” isimli programda seslendirme yaptığı ve bu sayede sesi akıllar da kaldığını söyleyebilirim. En azından ben, kendisini oradan tanıyorum.

Zuhal Topal’la Sofrada Dış Sesin Resmi

İlk günden itibaren sesini duyduğumuz ama resmini bir türlü göremediğimiz dış sesin resmi deyip geçmek istemiyorum. Bunun için bir kaç resim ekleyeceğim.Aydoğan Temel sadece ses sanatçılığı yapmadığını, 30 yılı aşkındır oyunculuk eğitmenliği ve diksiyon dersi verdiğini biliyoruz. Mesleği gereği tiyatro sahnelerinde de zaman zaman gördüğümüz oyuncu ve seslendirme sanatçısı kendisini ve yaptığı işi bakın nasıl anlatıyor?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu