Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Diskalifiye Şoku! Diskalifiye Olan Kim?

20 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Diskalifiye edilme ihtimali, gündeme bomba gibi düştü. Hafta başından beri anlamsız ve saçma sapan yorumları ile programa damga vuran, izleyenleri sinir krizine sokan yarışmacı Zuhal Topal tarafında diskalifiye etmem gerek sözleri gündem oldu.

16 Mart Cuma günü başlayan bu hafta 20 Mart Cuma puanlaması ile son bulmasını beklerken, Haftanın başında sonuna kadar yaptığı yorumlarla hem gelinleri hem kaynanaları hem de sunucumuzu rahatsız eden kaynana, bugün bardağı taşıran son damlasına yarışmadan diskalifiye edilmesi gerektiği konusunda sunucumuz açıklamalarda bulundu.

=> Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta diskalifiye etmek istediği ama diskalifiye etmediği kaynana Mine Canpolat hakkında bilgi almak için tıklayınız.

20 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Diskalifiye

Bu hafta 16 Mart Pazartesi günü programın daha ilk dakikalarında Mine Canpolat, yarışmacı geline karşı çok ağır eleştirileri ile gündem oldu. Oysa yarışmacı daha önce yapılmayan harika sunumu ile kaynanaları ağırlamak istemişti.

İçli Köfteyi Tere yağında kızartırım! Mine Canpolat

Kendisini ve gelinin savunmak, öne gelen her şeyi reddetmek adına çok ilginç çıkışları da olan yarışmacı Gizem’in kaynanası Mine hanım, içli köfteyi tere yağında kızartırım diye söyleyince, Zuhal topal kendi günü olan 18 Mart Çarşamba günü tere yağında nasıl yapıldığını göster diye çıkışmıştı.

Mine ise normal yağda kızarttığını ama üzerine tere yağı gezdirdiği ortaya çıkmasına rağmen, ben öyle demedim. Siz yanlış biliyorsunuz tavrında çıkışı ile herkesi şok etti. Adeta diğerlerini yalancı çıkarma moduna girmesi sunucumuz oldukça sinirlendirse de o gün sesini çıkartmamıştı.

Zuhal Topal'la Sofrada Mine Diskalifiye oldu

Zuhal Topal, bugün yani 20 Mart 2020 tarihinde Mine’nin hafta başından beri yaptığı yorumlar ve söyledikleri saçma sapan cümleleri nedeni ile programdan normalde sizi diskalifiye etmem gerekiyor diyerek durumun vahametini gösterdi.

Mine Canpolat aslında gündem olmak ve belkide fenomen olmak adına bunları yapsa da ilginç çıkışları nedeni ile bu yarışmanın ikinci diskalifiyesine neredeyse imza atıyordu. Bildiğiniz üzere daha önce bir kez sunucumuz gelin ve kaynanayı yarışmadan diskalifiye etmişti.

Zuhal Topal Neden Diskalifiye Etmek istedi

  1. haksız eleştiri yapması
  2. haksız puanlama yapması
  3. Akla ve mantığa uygun yorum yapmaması
  4. Yarışmacıları insan yerine koymaması
  5. Gelinlerin verdiği cevabı bilerek yanlış anlaması
  6. Hakaret vari sözler söylemesi

Bu listeye daha bir çoğunu ekleyebiliriz. Kısaca Bu hafta yarışan Mine Canpolat kendisini rezil etti. Umarım yaptığı davranışları bundan sonraki yaşamında gözden geçirir.

Zuhal Topal’la Sofrada Diskalifiye İzle

20 Mart Cuma günü sabır taşını çatlatan Mine Canpolat’ı sunucumuz yarışmadan diskalifiye etmek istediği ama son gün final olması sebebi ile adeta dişini sıkarak sabrettiği Mine Canpolat ile yaşanan diyalog yani diskalifiye açıklaması hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu