Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Diskalifiye Şoku? Hangi Kaynana Neden Diskalifiye Oldu

29 Mart ile 2 Nisan Tarihleri arasında yarışan Kaynana Zuhal Topal'la Sofrada Diskalifiye oldu

Yeni haftaya başlamadan önce haftanın ilk fragmanın da Zuhal Topal’la Sofrada Diskalifiye Şoku ile karşı karşıya kaldık. Hangi kaynana neden diskalifiye oldu? Zuhal Topal neden diskalifiye etti? Hepsi ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Zuhal Topal'la Sofrada Şenay Toğu (Bu hafta diskalifiye olan kaynana)

=> Zuhal Topal’la Sofrada Diskalifiye Olan Kaynana Şenay Toğu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

29 Mart 2021 Pazartesi günü bu haftanın ilk bölümü ile başlayacak olan yarışma programı 2 Nisan Cuma günü son bulacak. Bu hafta yarışan kaynanalar arasından biri bizzat Zuhal Topal tarafında diskalifiye edildi. İşte o anları anlatan Video;

Zuhal Topal’la Sofrada Diskalifiye Edildiği ana ait video;

Zuhal Topal hafta başında beri yarışan kaynananın hal ve tavırlarına artık dayanamadığı için “Haddi Aştı” gerekçesi ile programdan diskalifiye etti. Diğer kaynanalar milyonların izlediği bir programda söylenmemesi gereken sözcükler söylediğini dile getirdi. Anlaşılan o ki Zuhal küfür yada hakaret eden kaynanayı açıkça diskalifiye etti.

Daha önce programda küfür eden bir kaynana diskalifiye edilmenin kıyısında dönmüş, başka bir kaynanada verdiği haksız puanlar ve eleştirilerinde hakarete varan sözcükler kullanmasında dolayı son anda diskalifiye edilmekten kurtulmuştu.

Bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada Diskalifiye olan Kaynana Kim

Bu hafta Zuhal Topal Diskalifiye ettiği kaynananın hafta başında beri gelin ve kaynanaları nasıl çileden çıkardığı görüntüler bizzat kanal tarafında yayınlandı. Bir kaynana “Felaket Felaket” diyerek durumu değerlendirirken bir başka kaynana da “Biz yarışıyoruz burada. İyi ve ya kötü, Yaparız yada yapamayız ama böyle bir masada böyle bir televizyonlarca çıkacak. Kınıyorum “Sözleri ile yarışan kaynanayı açıkça eleştirdi.

Şenay Tohum (1 Nisan 2021 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal bunca olayların akabinde yarışan kaynananın yarışma formatına uygun davranmadığını şu sözlerle dile getirdi.

“Sizi dışarı alabilir miyim. Yarışmadan diskalifiye edildiniz. Dışları çıkar mısınız? Buyurun çıkar mısınız? Çünkü Haddi aştınız!” (Zuhal Topal’la Sofrada Diskalifiye) Zuhal Topal

Zuhal Topal'la Sofrada Diskalifiye Şoku

Sözleri ile Zuhal Topal yarışmada yarışan Şenay Toğu’yu açıkça diskalifiye etti. Ona rağmen yarışan kaynana gitmemek için ısrar edince Zuhal bir kaç defa dışarı çıkmasını sert bir dille söyledi.

Bu hafta diskalifiye olan kaynana Şenay Toğu’dur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Allah aşkına zuhal Topal ben bugün izledim programı bu hanımefendi gayet terbiyeli seviyeli konuşuyordu karşısında bir felâket vardı düşman başına onun diskalifiye olması gerekiyor du bence bu hafta nisan 1 diye herkes kafayı yemiş sanırım ne terbiyesiz seviyesiz hadsiz yarışmacılar vardı hiç birini diskalifiye etmedide bu kaynanayi niye ediyor çok ilginc

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu