Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Dürdane Uğurlu Kimdir?

29 Mayıs Zuhal Topal'la Sofada Dürdane Uğurlu Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Dürdane Uğurlu 29 Mayıs Cuma günü Fox TV ekranlarında yarışmacı olarak karşımıza gelen Nazime Uğurlu’nun gelini olan Dürdane Uğurlu kim? Aslen Nereli? kaç yaşında? İşte Detaylar

Ramazan bayramı ile pandemi sürecinde çekimlerin zorlaşması nedeniyle 25 Mayıs ile 29 Mayıs haftasında Kıbrıs çekimlerinin yeniden ekranlara geldi. Dürdane Uğurlu da bir kez daha yarışmacı programın eski bölümlerinde karşımıza geldi.

Dürdane Uğurlu; Normal de 23 Ağustos 2019 tarihinde yarışan Nazime’nin gelini Dürdane kendi el lezzetine çok güvense de kayın validesi Nazime hafta başından beri diğer gelinlere devamlı 3 vermesinden dolayı, bugün tüm kaynanaların tepki puanları ile karşı karşıya kalacak. 

Zuhal Topal'la Sofrada Dürdane Uğurlu

Zuhal Topal’la Sofrada 29 Mayıs Cuma günü yeniden ekranlara tekrar bölümü ile gelen yarışma programında yarışmacı olan Dürdane Uğurlu kaç puan aldı? Hangi yemekleri yaptı? Bu sorusunun da cevabı yazımızın satır aralarında sizleri bekliyor.

Zuhal Topal yarışmacısı Dürdane Uğurlu; kın validesi ile röportaj verdiği sırada kaynanasının acı dolu hikayesi yürekleri dağladı. Nazime hanım gözleri yaşlar içinde kalınca gelini hemen annesine şunları söyledi.

“Hadi annem toparlan. Beni de ağlatacaksın!” Dürdane Uğurlu

Sözleri ile ikilinin ne denli acılar çektiğine şahit olduk. Aşçı bir aileden gelen Dürnade yemekleri konusunda oldukça emin. Bakalım kayın valideleri bu sofrada nasıl puanlar verecek? Bekleyip göreceğiz.

Dürdane Uğurlu Kim

Dürdane Uğurlu - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

 • Aslen Kahramanmaraşlı
 • 21 Yıllık evli
 • 44 yaşında
 • Aşçı bir aileden geliyor
 • Gaziantep de doğup büyümüş
 • Üç Çocuk annesidir
 • Üç kızı var
 • Kaynanası ile çok iyi anlaşıyor
 • Sakin bir yapısı var

Zuhal Topal’la Sofrada 29 Mayıs Cuma günü yeniden ekrana gelen Kıbrıs çekimlerinde kayın validesi Nazime’nin acı dolu hikayesi ile dikkatleri üzerine çeken gelin kaynana çok iyi bir takım olsa da kaynanalar acımasız puanlarla, Dürdane’yi üzecek puanlar verecekler.

Zuhal Topal - Dürdane Uğurlu - 29 Mayıs Cuma

Dürdane aslen Kahramanmaraşlı olsa da Gaziantep de doğup büyüdüğü için sunucumuz damak lezzetine yakın yemekleri yapacağı konusunda kendisinden çok emin bir şekilde yarışmaya baş vurduğunu açıkladı. Üç kız evladı olan Dürdane şu an 43 yaşında ve 21 yıllık evlidir.

29 Mayıs Zuhal Topalla yarışmasında Kıbrıs çekimlerinin tekrarını izlediğimiz Dürdane Uğurlu’un Menüsü aynen şöyle olacak.

 • Yoğurtlu Patates Çorbası
 • Tavuk Dolma
 • Patates Kızartması
 • Hellimli Zeytinli
 • Pilav
 • Fıstıklı Kadayıf

Menüsü ile yarışan Dürdane kaynanalardan iyi puanlar alacağı konusunda kendisinden emin.

Dürdane Uğurlu’un Resimleri

Bu hafta tekrar bölümlerini izlediğimiz yarışma programında yarışan Dürdane Uğurlu normal de 23 Ağustos 2019 tarihinde Kıbrıs çekimlerinde yarıştı. İşte merak edilen acı dolu hikayesi ile bizleri ağlatan Dürdane’nin yarıştığı günden kameralara takılan bir kaç resmini hemen alt kısımda bulabilirsiniz.

29 Mayıs Cuma günü bu haftanın son yarışmacısı olan Dürdane Uğurlu’un yarıştığı günden kalan bir kaç resmi hemen alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal’la Sofrada Dürdane Uğurlu’un Puanları

Bugün hafta finalinde yarışacak olan son gelin Dürdane oldu. İşte Zuhal Topal’la Sofrada Dürdane Uğurlu’un puanları hemen alt kısımda tablo halinde verilmiştir.

Mercan Sıdıka Sevgi Hatice Zuhal Topal
4 3 3 3 9

Zuhal Topal’la Sofrada Dürdane Uğurlu’un Yarıştığı Bölüm

29 Mayıs 2020 Cuma günü Fox TV ekranlarında tekrarını izleyecek olsa da aslında bu bölüm 23 Ağustos 2019 tarihin de ekrana geldi. Merak edenler için Dürdane Uğurlu’un yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu