Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Duygu Suçek Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Duygu Suçek 16 Mart Salı günü 361. bölümünde yarışan Duygu Suçek kim? Aslen Nereli? Bu hafta ilk gün yarışan ve sunumu işle oldukça dikkat çeken Duygu Suçek Kaç yaşında? Kaç yıllık evli? Detaylar haberimizin devamında..

=> Zuhal Topal’la Sofrada Çiğdem Tekin hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Duygu Suçek; 16 Mart 2020 Salı günü bu haftanın ilk bölümü olan 361. bölümde yarışmacı gelin olarak Arife Suçek’in müstakbel gelini olarak karşımıza çıktı.

Bu hafta ilk bölümünde daha önce yapılmamış bir sunum ve masa ile karşımıza çıkan gelini görenler kim olduğu hakkında çok merak ettiler. Bizde sizleri merakta bırakmak adına bu hafta Zuhal Topal’la sofrada ilk gün yarışmacısı hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

=> 16 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Bu yazımızda sadece Duygu Suçek hakkında bilgi vereceğizi Duygu Suçek’in kaynanası Arife Suçek hakkında herhangi bir bilgiye vermeyeceğiz.

Zuhal Topalla Sofrada Duygu Suçek bu yarışmada daha önce böyle bir sunum ile karşımıza çıkmadığı için dikkat çeken gelin, sadece masası ile değil, menüsü ile çok fazla dikkat çekecek.

Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki 16 Mart Zuhal Topal yarışmacısı Duygu Suçek daha önce bu denli bir konsept yapılmadı. Bırakın bunu benzer bir konsepti dahi hatırlamıyorum. 

Duygu Suçek Kim 

Duygu Suçek - (Zuhal Topal'la Sofrada 16 Mart Yarışmacısı)

  • 26 yaşında
  • 2,5 yıllık evli
  • bir çocuk annesi
  • Aslen Mardinli
  • Ankara’da yaşıyor
  • Sunum yapmayı çok seviyor
  • Kaynanasının Adı Arife

Zuhal Topal’la Sofrada 16 Mart Salı yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Duygu Suçek, şu an 26 yaşında ve bir çocuk annesi olarak karşımıza çıktı.

Arife Suçek’in 2,5 yıllık gelini olan Duygu Suçek aslen Mardinlidir. Ancak İstanbul da yaşamaktadır. Sunup yapmayı çok iyi bilen Duygu hem elinin lezzetini hem de sunumunu kalitesini göstermek üzere bu yarışmaya katılmış.

1994 yılında Mardin ilimiz de hayata gözlerini açan Duygu lisans mezunudur. Bu hafta yarışmada gerek sunumu gerekse yaptığı yemeklerin lezzeti ile en çok konuşulacak gelini oldu.

Zuhal Topal bu masada oturacak.Duygu Suçek

Yukarı da yer alan cümleyi kuran yarışmacı Duygu, sırf Zuhal Topal’ın puanlama esnasında oturacağı yeri padişah köşkü gibi yapması, sunucumuzu şok etti.

Duygu Suçek’ın Resimleri

16 Mart 20 Mart 2020 tarihinde haftanın ilk yarışmacısı olarak karşımız çok ama çok farklı sunumu ile çıkan Duygu Suçek’in resimleri hemen alt kısımda verilmiştir.

Duygu Suçek Kaç Puan Aldı

Bu yarışmanın en önemli kısmı tabiki kaynanaların ve sunucumuzun vereceği puanlar olduğu için hazır Duygu Suçek Zuhal Topal’la Sofrada programında katıldığında bahsediyoruz. O zaman aldığı puanlar da hemen alt kısımda verilmiştir.

Nezire Mine Fatma Zöhre Zuhal Topal
6 5 5 6 9

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Duygu Suçek’ın Videosu

16 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 361. bölümünde yarışan Duygu Suçek’ın yarıştığı bölümün fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu