Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Ebru Çiftçi Usta Kimdir?

2 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada Ebru Çiftçi Usta Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Ebru Çiftçi Usta 2 Haziran Salı günü Fox TV ekranlarında bu hafta ikinci yarışmacı olarak kaynanası ile bilikte karşımıza çıkan Ebru Çiftçi Usta kim olduğunu bu haberimiz de bulabilirsiniz.

=> 5 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu yazımız için de 2 Haziran Zuhal Topal yarışmacısı Ebru Çiftçi Usta kim? olduğunu, Ayfer’in gelini olan Ebru kaç yaşında? Yarışmada kaç puan aldı? Aslen nereli? İşte bu soruların cevaplarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 4 Haziran Perşembe Puan Tablosu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Ebru Çiftçi Usta; 31 yaşında ve bir çocuk annesi olan Ebru, kayın validesi Ayfer hanımla birlikte Fox TV ekranlarında 2 Haziran 2020 yarışmacısı olarka karşımıza çıktı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Yasemin Garip hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 412. bölümünde kendi seçtiği menüyü yapan Ebru Çiftçi Usta kaç puan aldı? Kaynanaların ve sunucumuzun verdiği puanlar da dahil olmak üzere 2 Haziran günü Ebru’nun aldığı puanları bu haberimizin son kısmında bulabilirsiniz.

Zuhal Topal'la Sofrada Ebru Çiftçi Usta

Zuhal Topal yarışmacısı Ebru Çiftçi Usta; kaynanasının ilk bölümde verdiği düşük puanların kendisine geleceği konusunda emin olsa da kayın validesi Ayfer de gelinin bugün koruyacağını açıkladı. Tam da bu sırada lafa giren Ebru şu sözleri söyledi.

Hakkımı Yedirmem! Ebru Çiftçi Usta

İlk bölümde yarışan geline karşı haksız puanlar veren Ebru’un kayın validesi bugün hesap verme günü olduğunu biliyor. Ancak Kilisli olan gelini ne yapıp edip kaynanaların damak lezzetine hitap eden yemekler çıkacağını düşünüyor.

2 Haziran yarışmacısı Zuhal Topal’la Sofrada Ebru Çiftçi Usta’nın kim olduğunu hemen at kısımda sizleri bekliyor.

Ebru Çiftçi Usta Kim

Ebru Çiftçi Usta - (Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacısı)

 • 31 yaşında
 • 4 yıllık evli
 • 1 çocuk annesi
 • 20 aylık oğlu var
 • Oğlunun adı Eymen Efe
 • Eşinin adı Arif
 • İstanbul Kadıköy de yaşıyor
 • Aslen Kilisli
 • Yarışmaya eşi başvurmuş
 • Eşi ile aynı üniversitede okudu

Zuhal Topal’la Sofrada 2 Haziran Salı günü Fox TV ekranlarında bu haftanın ikinci yarışmacısı olarak karşımıza çıkan bu haftanın iddialı yarışmacılarında biri olan Ebru Çiftçi Usta oldu. Ebru Aslen Kilisli olduğunu ve 20 aylık erkek evlat sahibi olduğunu dile getirdi.

İstanbul Kadıköy de ikamet eden Ebru, kayın validesi ile uzak mesafede oturduğunu ve belki de bu sebeple aralarında hiç bir problem çıkmadığını dile getirse de kaynanası Ayfer tam da bu sırada devreye girip mesafesi uzak olup anlaşamayan bir çok gelin kaynana olduğunu hatırlattı.

Zuhal Topal - Ebru Çiftçi Usta

Zuhal Topal’la Sofrada Ebru Çiftçi Usta yarışmayı izlediğini ama baş vurmak istese de bunu yapmadığını ama eşi Arif bey, programda eşinin yarışmacı olmasını ve elinin lezzetini göstermesini istediğini açıkladı. İşte Kilisli Ebru Çiftçi Usta’nın 2 Haziran Salı günü yaptığı yemeklerin listesi;

2 Haziran 2020 Zuhal Topalla yarışmasında Ebru şu yemekleri yapacak.

 • Terbiyeli köfteli Şehriye Çorbası
 • Zeytinyağlı Yaprak Sarma
 • Tavuk Salatası
 • Paçanga Böreği
 • Zade Kebabı
 • Mücaddere
 • Akdeniz Yeşillik salata
 • Frambuaz Pelteli İrmik Tatlısı

Zuhal Topal 2 Haziran Yarışmacısı Ebru Çiftçi Usta

Aslen Kilisli olan Ebru, kendi günü de Kilis Tava yapmaması hem sunucumuz hem de kayın valideleri şaşırtsa da Ebru hem Dünya mutfağında hem de yöresel yemeklerden farklı bir menü ile yarışacak.

Ebru Çiftçi Usta’nın Resimleri

2 Haziran Salı günü Fox TV ekranlarında yarışmacı gelin olarak karşımıza çıkan ve yarıştığı gün kameralara takılan bir kaç resmini hemen alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal’la Sofrada Ebru Çiftçi Usta’nın Puanları

Bu hafta Cuma günü 15.000 TL sahi,bini bulacak. Bu ismin kendisi olduğuna gönülden inanan Ebru Usta’nın, hem kaynanalardan hem de Zuhal Topal”dan aldığı 2 Haziran Salı puanları hemen alt kısımda ki tablo içinde verilmiştir.

Ebru Çiftçi Usta’nın Puanları

G. Sedef 3
Hatice 6
Şenay 6
Özden 7
Zuhal Topal 8
Toplam: 30

Zuhal Topal’la Sofrada Ebru Çiftçi Usta’nın Yarıştığı Bölüm

2 Haziran 2020 Salı günü yeni bölünü ile karşımıza çıkan yarışma programında Ebru Çiftçi Usta’nın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 412. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu