Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Elif Cesaret Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Elif Cesaret 13 Mart Cuma günü yani haftanın final bölümde yarışmacı gelin olarak (360. bölümünde) yarışan Elif Cesaret kim? Engin hanımın gelini Elif Cesaret aslen nereli? Kaç yaşında? kaç yıllık evli? Detaylar haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Elif Cesaret; 13 Mart 2020 Cuma günü bu haftanın final bölümünde son yarışmacı olarak kendisini İzleyeceğiz.

Gerek neşesi gerek pozitif tavırları dikkatleri üzerine toplamayı başaran Elif hakkında merak edilen tüm soruların cevapları, haberimizin devamında beklemektedir.

=> Zuhal Topla’la Sofrada 13 Mart Cuma Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topalla Sofrada Elif Cesaret aslen Azerbaycanlı olmasına rağmen İstanbul Türkçesi ile konuşması dikkatlerimizden kaçmadı. 6 Yıldır Türkiye de olan ve 3,5 yıllık evli olan Elif hakkındaki tüm bilgiler yazının devamında maddeler halinde açıklanmıştır. 

Elif Cesaret Kim 

Zuhal Topalla Yarışmacısı Elif Cesaret

  • 6 yıldır Türkiye’de
  • Aslen Azarbaycanlı
  • 3,5 yıllık evli
  • Lisans mezunu
  • 28 yaşında
  • Yönetim ve organizasyon alnı yüksek lisans
  • 1992 Azerbaycan doğumlu
  • İstanbul da yaşıyor

Zuhal Topal’la Sofrada 13 Mart Cuma yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Elif Cesaret, şu an 28 yaşında ve henüz çocuk sahibi olmadığını açıkladı.

1992 Azerbaycan doğumlu olan başarılı yarışmacı Elif Cesaret, Türkiye’ye Yönetim ve Organizasyon alanında Yüksek lisans yapmaya geldiğini ama eşi ile karşılaştıktan sonra evlenmeye karakter verip Türkiye’de yaşamaya başladığını açıkladı.Elif Cesaret - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

13 Mart Cuma günü Fox TV ekranlarında yarışmacı gelin olarak karşımıza çıkan Elif Cesaret’in eşi ise tesadüf eseri olduğunu, eşinin daha önce hiç bir kızı beğenmediğini ama kendisini beğenip ailesine durumu açar açmaz Engin hanım hemen istemeye gittiklerini söyledi.

Elif Cesaret’in kaynanası Engin hanım gelini ile çok iyi geçindiğini ve fırsat buldukça kendi yemeklerimiz konusunda Elif’e bilgi verdiğini açıkladı.

Bugün yarışmada çok farklı menülerle kaynanaların beğenisine sunacak olan Elif aynen şu sözleri söyledi.

Harika menüm ile kaynanaları etkileyeceğim.Elif Cesaret

Henüz 3,5 yıllık evli olsa da gerek sunum konusundaki tecrübesi gerekse daha önce yapılamayan yemekleri nedeni ile oldukça iddialı olduğunu söyleyebilirim.

Elif Cesaret’in Resimleri

Aslen Azerbaycanlı olan Elif henüz 3,5 yıllık evli. Fox TV’nin yemek programı olan Zuhal topal’la sofrada programında 13 Mart 2020 tarihinde katılan Elif Cesaret’in resimleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Elif Cesaret Kaç Puan Aldı

Bu haftanın son yarışmacısı olan Elif Cesaret’in yarıştığı gün en az 34 puan alacak olması nedeni ile işi oldukça zor.

Elif maalesef sunucumuzun anlamsız şekilde verdiği 10 puanı bilmediği için bugün kendisini 30 puan alacak gibi şartlandırdı. Hemen alt kısımda Elif Cesaret kaç puan aldığı ile ilgili tablo eklenmiştir.

İrez Elife Nurhan Miyesser Zuhal Topal
X X X X X

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Elif Cesaret’in Videosu

13 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 360. bölümünde yarışan Elif Cesaret’in yarıştığı bölümün fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu