Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Elvan Akyüz Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Elvan Akyüz 13 Nisan Pazartesi günü 381. bölümünde yarışan Elvan Akyüz kim? Hamide’nin gelini olan Elvan aslen nereli? Kaç yıllık evli? Yarıştığı gün Elvan kaç puan aldı? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sabırsızlıkla sizleri bekliyor. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada Gülben Öztürk hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Elvan Akyüz; 13 Nisan 2020 Pazartesi günü, Fox TV ekranlarında korona tedbirleri gereği sabit bir evde çekim yapan programın ikinci haftasının ilk yarışmacısı olarka karşımıza çıktı.

=> 13 Nisan Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal Elvan Akyüz - (13.04.20209

Zuhal Topal’la yarışmacısı Elvan Akyüz menüsünü ve sofrası için önceden hazırlık yaptığını ve ilk günden beri programı kaçırmadan izlediğini söyleyen yarışmacımız, bakalım program da istediği puanları alabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası yazının satır aralarında sizleri bekliyor. 

Bu yazımızda sadece Elvan Akyüz hakkında bilgi vereceğiz. Kaynanası Hamide hamın hakkında ki bilgileri ise günün puanları konusunda bulabilirsiniz.

Şimdi sırayla;

  1. Zuhal Topal 13 Nisan yarışmacısı Elvan Akyüz kim olduğunu
  2. Elvan Akyüz’ün resimlerini
  3. Yarışmacı Elvan’ın 13 Nisan Puanlarını
  4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Tüm bunları sırası ile vereceğiz. Sizleri daha fazla bekletmeden tek tek vermeye başlayalım. 

Elvan Akyüz Kim 

Elvan Akyüz - (Zuhal Topalla yarışmacısı)

  • 11 yıllık evli
  • 33 yaşında 
  • İki çocuk annesi
  • 3 yaşında bir kızı var
  • İstanbul da ikamet ediyor
  • Aslen Ordulu

Zuhal Topal’la Sofrada 13 Nisan Pazartesi yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Elvan Akyüz, aslen  Ordulu olduğunu ama İstanbul da kayın validesi ile aynı evde kaldığını açıkladı.

Elvan’ın eşi ile tanışma hikayesini kısaca açıklamak istiyorum. Kendisine görücü olarka gelenlerin karşısına çıkmamak için arkadaşına gittiğini ama aradan bir yıl sonra yeniden istemeye geldiklerini ve bu sefer evlenmeye evet dediğini açıkladı.

Evlendikten sonra kayın validesi ile birlikte aynı evde kaldığını ve bu durumdan hiç rahatsız olmadığını hatta kaynanası ile görümcesi ayrı eve çıkmak istediğini ama kendisi buna müsade etmediğini dile getirdi.

Elvan müstakil bir evde kaldığı için evin tüm işleri kendisine baktığını evde doğal gaz olmadığı için soba yaktıklarını açıkladı. bu yarışmada birinci olması halinde ise şu sözü verdi.

15.000 TL’yi kazanırsam soba yakmaktan kurtulacağımElvan Akyüz

Çok önemli bir ihtiyacı için programa katılan Elvan, soba yakmaktan kurtulmak için elinden gelenin en iyisini yapacağını yukarıdaki sözlerle iddiasını açıkladı.

Elvan Akyüz’ün Resimleri

11 yıllık evli ve bir çocuk annesi olan Elvan,  Akyüz’ün Zuhal Topal’la Sofrada programında yarıştığı günden kalan bir kaç resmini hemen alt kısımda ekledim.

Elvan Akyüz Kaç Puan Aldı

13-17 nisan haftasının ilk yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Elvan Akyüz kaç puan aldığını merak edenler için hemen alt kısımda verdik.

Muazzez Nejla Esme Gül Zuhal Topal
5 8 5 4 8

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Elvan Akyüz’ün Videosu

13 Nisan 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 381. bölüm olan bu haftanın ilk bölümünde yarışacak olan Elvan Akyüz’ün yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu