Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Emel Aksoy Kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada 1 Nisan Yarışmacısı Emel Aksoy Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Emel Aksoy 1 Nisan Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada programında yarışan Emel Aksoy Kimdir? Emel Aksoy aslen nereli? Kaç yaşında? Emek bu hafa diskalifiye mi oldu? 1 Nisan 2021 Perşembe günü yarışan Zuhal Topal’la Sofrada Emel Aksoy kaç puan aldı? İşte bu soruların cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor. 

Emel Aksoy; 1991 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. Aslen Çorum Osmancıklı olan Emel sıkı İzmir sıkı Göztepe Taraftarıdır. Ocak 2021 tarihinde Ahmet Toğu ile nişanlanmıştır.  

=> Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Özkan hakkında bilgi almak için tıklayınız.

1 Nisan Perşembe günü Zuhal Topal programında yarışan aslen Çorumlu olan lakin kendisini İzmirli hisseden Emel’in yaptığı yemek ve yarışmadaki performansından çok kaynanalara karşı söylemleri gündem oldu. 

=> 1 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Emel Aksoy

Zuhal Topal'la Sofrada Emel Aksoy
Zuhal Topal’la Sofrada Emel Aksoy Resmi
 • 1991 yılında doğdu
 • 30 yaşında
 • 3 aylık nişanlı
 • Aslen Çorumlu
 • İzmir de yaşıyor
 • Babası Asker Emeklisi
 • Annesinin adı Ayşe
 • Lisans Mezunu
 • Arkeoloji bölümü okudu
 • Firmada müşteri temsilcisi olarak çalıştı
 • Sıkı Göztepe taraftarı

1 Nisan Perşembe günü Zuhal Topal’la sofrada Emel Aksoy yarışacak. Aslen Çorumlu olan Emel İzmir ilinde doğup büyümüştür. Emekli asker kızı olan Emel’in yarışmaya katılmasını annesi Ayşe Aksoy’un istemesi üzerine katıldığını dile getirtmiştir.

Emel Aksoy (1 Nisan Perşembe Yarışmacı Gelin)

Emel Aksoy evlenmeyi hiç düşünmediğini ama AhmeTi2n kendisini çok beğendiğini ve çok uğraştığını sonunda gönlünü çaldığını dile getirdi. Ocak 2021 tarihinde aile arasında nişan yaptıklarını Ekim 2021 tarihinde evlenmeyi düşündüklerini açıkladı.

Zuhal Topal’la Sofrada Emel Aksoy Kaç Puan Aldı

bu hafta ilk bölümde kaynana Şenay yarışan geline 3 verip açıklamasında kullanılmış tabakları servis ettiğini söylemesi ile bir anda gelin kaynana olarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Bugün adeta intikam puanlaması yapılacak olan Emel Aksoy’un Zuhal Topal’la sofrada programında aldığı puanların tamamı tablo içinde verilmiştir.

Emel Aksoy’un Puanları

Fatma Albayrak  3
Aliye Aslan  3
Ayten Karademir  7
Yosma Özkan  7
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   26

**1 Nisan 2021 Perşembe Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Emel Aksoy’un Videosu

1 Nisan 2021 tarihinde müstakbel kayın validesi Şenay Toğu ile birlikte yarışan Zuhal Topal’la Sofrada Emel Aksoy’un yarıştığı bölümün videosu alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu