Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Emine Kara Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Emine Kara 25 Şubat Salı günü 347. bölümünde yarışmacı gelin olarak yarışan Emine Kara kim olduğunu kaç yaşında ve aslen nereli olduğunu bu yazımızda sizler için tanıtacağız.

Emine Kara; 25 Şubat 2020 Pazartesi ile 28 Şubat 20202 haftasında Salı günü yarışan yarışmacı gelin olarak kendisini izledik. 8 yıllık evli ve iki çocuk annesi olan Emine Kara hakkında tüm merak edilen sorunların cevapları bu yazımızın devamında sizleri bekliyor.

=> Bu arada kendisinden sonra yarışan Zuhal Topal’la Sofrada Ayşegül Şişman hakkında bilgi almak için tıklayınız.Emine Kara & Sevgi Kara

=> Bu arada Zuhal Topal’la Sofrada 25 Şubat Salı Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Bu yazıda sadece 25 Şubat salı yarışmacısı Emine Kara hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kaynanası Sevgi kara hakkında bilgiye ulaşmak için kısa sürede buradan bağlantı ekleyeceğiz. 

Emine Kara Kim 

Zuhal Topal'la Sofrada Emine Kara

  • 8 yıllık evli
  • İki çocuk annesi
  • Tekstil atölyesinde çalışmış
  • Şu an çalışmıyor
  • Yakın zamanda doğum yapmış
  • Eşini çok seviyor
  • Kıskanç bir yapısı var
  • Aslen Sinoplu
  • 4 abisi var

Zuhal Topal’la Sofrada 25 Şubat Salı yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Emine Kara aslen Sinoplu olduğu için yarışmada Karadeniz bölgesinden Karalahana sarması yaptı.

Emine Kara Aslen Sinoplu’dur. Eşi ise Trabzonludur. Eşi ile ortak arkadaş vasıtası ile tanıştığını ama ailesi vermek istemediğini bu sebeple 5 defa kendisini istemeye geldiğini açıkladı.

Tam da bu sırada Emine’nin ailesi çok fazla istekleri olması, beş defa istemeye gidilmesine neden olduğunu açıkladı.

Emine Kara’nın Resimleri

25 Şubat 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasının 347. bölümünde yarışmacı olan Emine Kara, kendi gününde kayda giren resimleri eklenmiştir.

Emine Kara Kaç Puan Aldı

Fox TV’nin sevilen yarışma programın da 25 Şubat 2020 puanları sırasında Emine Kara kaç puan aldığını görebilmek için hemen alt kısımda tablo ekledim.

Birgül Emine Kezban Döndü Zuhal Topal
X X X X X

 

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Emine Kara’nın Videosu

25 Şubat 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 347. bölümünde yarışan Emine Kara’nın yarıştığı bölüm fragmanını, yani videosu hemen alt kısımda ekledim.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu