Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Esin Akkaş Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Esin Akkaş 10 Nisan Cuma günü 380. bölümünde yarışan Esin Akkaş kim? Serengül’ün gelini olan Esin aslen nereli? Esin bugün yarışmada kaç puan aldı? Kaç yıllık evli? Esin Akkaş kaç yaşında? Bu soruların cevapları haberimizin devamında detaylı olarak açıkladık.

Esin Akkaş; 10 Nisan 2020 Cuma günü bu haftanın final bölümü olan 380 bölümde karşımıza çıksa da biraz geçikmeli olarak karşımıza çıktı. Zira normal yayın saatinde değil 20:30 da yayınlandığı için biraz geçikmeli karşımıza çıkan Esin Akkaş hakkında detaylı bilgiyi bu yazımızda bulabilirsiniz.

=> 10 Nisan Zuhal Topal Neden Yok sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Esin Akkaş menüsünde daha önce onay almış lezzetleri seçtiği dikkatimizden kaçmadığını ama kolay da bir menü ile yarışmadığını söyleyebilirim. Kayın validesi Serengül, çok fazla sivrilmediği için bugün gelinine çok i,yi puanlar gelmesini bekliyor.

Bu yazımızda sadece Esin Akkaş hakkında bilgi vereceğiz. Kayın validesi olan Serengül Akkaş hakkında detaylı bilgiyi bugünün puanlarını verdiğimiz konumuzun içinde bulabilirsiniz.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 10 Nisan yarışmacısı Esin Akkaş kim olduğunu
 2. Esin Akkaş’ın resimlerini
 3. Yarışmacı Esin’in 10 Nisan Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Yukarıda sırasını verdiğim konularımıza hadi hep birlikte başlayalım. İlk olarka yarışmacımız final yarışmacısı Esengül Akkaş bilgilerine bakalım.

Esin Akkaş Kim 

Esin Akkaş - (Zuhal Topalla Sofrada yarışmacısı)

 • 25 yaşında
 • 5 yıllık evli
 • Şu an çalışmıyor
 • Eskiden Muhasebecilik yaptı
 • Üç çocuk annesi
 • Alış verişi çok seviyor
 • Aslen Bursalı
 • İnatçı Bir yapısı var

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Nisan Cuma yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Esin Akkaş, aslen Bursalı olduğunu ve menüsünde Bursa’ya özgü yemekler yapacağının şimdiden müjdesini verelim.

Esin Akkaş alaylı bir aşçı olduğunu ve mutfağa çok hakim bir gelin olduğunu söyleyebiliriz. Sabit bir evde çekim yapacak olan yarışma programın da bu hafta 6 Nisan ile 10 Nisan haftasının son yarışmacısı olan Esin 3 çocuk annesidir.

Zuhal Topal Esin Akkaş - 10 Nisan Cuma

Zuhal Topal 10 Nisan yarışmacısı Esin 5 yıllık evlilik tecrübesi ile mutfağa hakim birisi olduğunu ve yarışmada bu iddiasını kanıtlamak için geldiğini, bugün kayın valideler adaletli puanlar vermesi halinde haftanın birincisi olacağını şu sözlerle iddia etti.

Büyük Ödül bizim olacak!Esin Akkaş

Bu sözlerle iddiasını söylese de aslında aklında hep son yarışmacının talihsizliği yaşayıp yaşamayacağını düşünüyor. Zira sona hep yüksek puanların yanı sıra hep üçler kaldı. .

Esin Akkaş’ın Resimleri

5 yıllık evli ve 3 çocuk annesi olan Esin Akkaş’ın program da kayıtlara takılan bir kaç resmini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Esin Akkaş Kaç Puan Aldı

6 Nisan Pazartesi günü başlayan Fox TV’nin en sevilen yarışma programında bugün 10 Nisan Cuma puanlaması yapılacak. 10 nisan Cuma puanları da tabi ki Esin Aktaş’a gidecek. Esin Kaç puan aldı diye merak edenler için hemen alt kısımda tabloda hem kayın validelerin hem de sunucumuzun puanları verilmiştir.

Yeter Gönül Gülbeyaz Ümmü Zuhal Topal
5 3 5 7 8

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Esin Akkaş’ın Videosu

10 Nisan 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 380. bölümde bu haftanın son yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Esin Akkaş’ın yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu