Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Esra Sağlam Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Esra Sağlam 9 Nisan Perşembe günü 379. bölümünde yarışan Esra Sağlam kim? Kaynanası Ümmü’nün  Esra aslen nereli? Kaç yıllık evli? Kaç yaşında? Esra bugün yarışmada kaç puan aldı? Bu soruların cevapları haberimizin devamında detaylı olarak açıklanmıştır.

=> Zuhal Topal Sofrada Esin Akkaş hakkındaki bilgileri görmek için tıklayınız.

Esra Sağlam; 9 Nisan 2020 Perşembe günü bu haftanın dördüncü bölümünde (379) Fox TV’nin ekranlarına çıkan Ümmü’nün gelini Esra Sağlam, harika menüsü ile karşımıza çıktı.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Esra Sağlam menüsünde Samsun yöresinden özel lezzetleri de ekleyerek, kaynanaları etkilemek istiyor. Tabi kayın valideler Esra’nın menüsüne değil, kayın validesi Ümmü’nün hafta başından beri tavırları puanlamaya tabi olacak.

=> 9 Nisan Perşembe Zuhal Topal Sofrada Bugün Esra’nın kaç puan aldığını görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal Esra Sağlam - (09.04.2020)

Bu yazımızda sadece Esra Sağlam hakkında bilgi vereceğiz. Kaynanası Ümmü Sağlam hakkımda merak ettiğiniz soruların cevapları, günün puanlamasını da verdiğimiz konumuzun içinde bulabilirsiniz.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 9 Nisan yarışmacısı Esra Sağlam kim olduğunu
 2. Esra Sağlam’ın resimlerini
 3. Yarışmacı Tülay’ın 9 Nisan Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Yukarıda sırası ile verdiğim konuları sizlere tek tek açıklamaya başlayalım. Bu arada yarışmacı hakkında başkaca merak ettiğiniz bir durum olursa, yorum kısmında bizlere uzlaşabilirsiniz.

Esra Sağlam Kim 

Esra Sağlam - (Zuhal Topalla Sofrada yarışmacısı)

 • 4,5 yıllık evli
 • Aslen Samsunlu
 • 2 yaşında bir kızı var
 • Bir çocuk annesi
 • Elinin lezzetine çok güvenir
 • Kayın validesinin ikinci gelini
 • İki yıllık kaynanasının yanında yaşadı
 • Şu an Bartın da yaşıyor
 • Görümcesi sayesinde Eşi ile tanıştı

Zuhal Topal’la Sofrada 9 Nisan Perşembe yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Esra Sağlam, aslen Samsunlu ve Ümmü Sağlam’ın da ikinci gelinidir. Kayın validesi ile çok iyi anlaşsa da eltisi ile ufak bir kıskançlık sezdiğimizi de söylemeden edemeyeceğim.

Esra Sağlam yemek yapmayı hem annesinden hem de kaynanasında öğrendiğini ve 4,5 yıllık evlilik döneminde kendisini çok daha iyi geliştirdiğini, bu sebeple elinin lezzetini kanıtlamaya, verilen büyük ödülü almaya geldiğini açıkladı.

Esra Sağlam bugün daha önce yapılmayan yemeklerle harika sunumu ile karşımıza çıkacak. Tabi kaynanalar Esra’ya değil, Ümmü hanıma puanlar verecek.

Bu hafta yarışan yarışmacılardan dördüncüsü olan Esra, gerçekten iddialı olduğunu şu sözlerle açıkladı..

15.000 Benim. Büyük Ödülü biz alacağız!Esra Sağlam

Bu sözlerle oldukça iddialı olduğunu gördüğümüz Esra’yı, büyük bir sınav bekliyor. Özellikle son bölümde yarışan Çavuş kaynana, Esra’nın ve kayın validesinin üzerine gidecek.

Esra Sağlam’ın Resimleri

4,5 yıllık evli ve bir çocuk annesi olan Esra’nın yarıştığı günden kalan bir kaç resmini ekliyorum.

Esra Sağlam Kaç Puan Aldı

Bu hafta daha önce en adil olan Zuhal Topal diye sizlere duyururken, sunucumuz da haksız puanlara imza atmaya başladı. Son bölümde verdiği puanlardan sonra bizleri hayal kırıklığına uğratan sunucumuz Esra Sağlam’a kaç puan verdiği hemen alt kısımda ki tabloda verilmiştir.

YeterGönülGülbeyazSerengülZuhal Topal
75376

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Esra Sağlam’ın Videosu

9 Nisan 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 379. bölümde bu haftanın dördüncü yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Esra Sağlam’ın yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu