Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Esra Uysal Canbolat Kimdir?

21 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Esra Uysal Canbolat Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Esra Uysal Canbolat 21 Mayıs Perşembe günü Fox TV ekranlarında bu haftanın dördüncü yarışmacısı olarak karşımıza çıktı. 21 Mayıs Zuhal Topal yarışmacısı olan Esra Uysal Canbolat kim? Hülya Canbolat’ın gelini olan Esra Uysal Canbolat aslen nereli? Yarıştığı gün hangi yemekleri yaptı? Kaç yaşında? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada Ferah Epik hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal yemek yarışma programının 21 Mayıs tarihinde kayın validesi ve gurme olduğunu iddia eden Hülya Canbolat ile birlikte yarıştılar. Esra birbirinden güzel yemekleri kaynanaların damak lezzetine sundu. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mayıs Perşembe Puanları görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada Esra Uysal Canbolat

Zuhal Topal’la Sofrada 409. bölümünde yarışan Esra Uysal Canbolat kaç puan aldı? Zira programda en yüksek puanı alacak olan gelin 15.000 TL’ye sahip olacağı için Esra da tıpkı rakipleri gibi kıyasıya yarıştılar.

Esra Uysal Canbolat; bugün kaynanalardan alacağı puanlar haftanın gidişatını etkileyecek. Bakalım hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan kaç puan aldığını yazının son kısmında açıkladık. Şimdi yarışmacı Esra’yı tanıtalım. 

Esra Uysal Canbolat Kim

Esra Uysal Canbolat - (Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacısı)

  • 33 Yaşında
  • aslen Mersinli
  • 4 yıllık evli
  • 9 aylık kızı var
  • Kızının adı Lina
  • Doğma büyüme İstanbullu
  • Eşi Muhasebeci
  • Kendisi Laboratuvar Teknikeri
  • 10 Yıldır özle sektörde çalışıyor
  • Kaynanası ile 1,5 yıl beraber oturdu

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mayıs Perşembe günü Fox TV ekranlarında bu haftanın dördüncü bölümünde yarışan Esra Uysal Canbolat, 33 yaşında ve henüz 4 yıllık evli. Evlendiği ilk yıl kayın validesi ile birlikte oturduğunu ama birden bire kilo aldığı için 1,5 yılın sonunda taşınmak durumunda kaldı.

Zuhal Topal - Esra Uysal Canbolat

“Kaynanam çok güzel yemekler yapıyor. Evlendikten sonra 105 kilo olunca bu duruma dur demek için kaynanamın yanından taşındık.” Esra Uysal Canbolat

Kayın validesi gurme olduğunu ve elinin lezzeti çok iyi olduğu için kaynanasından çok iyi yemekler öğrendiğini dile getirdi. Bugün elinin lezzetini kanıtlamaya geldiğini açıkladı. Şimdi yarışmacı Esra’nın kendi günün de yaptığı menüyü vereceğiz.

Esra 21 Mayıs Zuhal Topalla yarışmasında; Sütlü kereviz çorbası, Patatesli Börek, Bulgurlu pazı sarma, Tahinli tarator, Ali nazik kebabı, Yeşil mercimekli bulgur pilavı, Çoban salata, Kıbrıs tatlısı menüsünde yer alacak.

Esra Uysal Canbolat‘nın Resimleri

21 Mayıs Perşembe günü haftanın dördüncü bölümünde Esra Uysal Canbolat’nın kameralara takılan resimleri hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Sofrada Esra Uysal Canbolat’nın Puanları

Bu hafta 15.000 TL’yi almak için oldukça etkili menü ile yarışacak olan Esra’nın yarıştığı gün kaynanalardan ve sunucumuz Zuhal Topal’ladan bugün kaç puan aldığı hemen alt kısımda ki tabloda verilmiştir.

SevdaLeylaHalimeÜmmüZuhal Topal
36436

Zuhal Topal’la Sofrada Esra Uysal Canbolat’nın Yarıştığı Bölüm

21 Mayıs 2020 Perşembe günü Fox TV ekranlarında yarışan Esra Uysal Canbolat’nın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 408. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu