Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Ezgi Berfin Nebioğlu Kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada 25 Mart Yarışmacısı Ezgi Berfin Nebioğlu Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Ezgi Berfin Nebioğlu 25 Mart Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada programında yarışan Ezgi Berfin Nebioğlu Kimdir? Şu an kaç yaşında? Aslen nereli? Ezgi Berfin Nebioğlu Kaç yıllık evli? Kaç çocuğu var? 25 Mart 2021 Perşembe günü yarışan Zuhal Topal’la Sofrada Ezgi Berfin Nebioğlu kaç puan aldı? Tüm bu soruların detaylı cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Çisem Kayadibi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Ezgi Berfin Nebioğlu; 1999 yılında Kayseri de dünyaya gelmiştir. 2018 yılında Seyit Ali Nebioğlu ile evlenmiştir. 2020 yılının Aralık ayında doğum yapan Ezgi 3 aylık kız bebek annesidir. 

25 Mart Perşembe günü Fox TV’nin en çok izlenen programlarında biri olan Zuhal Topal’la sofrada programında yarışan Kayserili Ezgi programın sıkı fanı olduğunu ve kaynanasının bu programa katılmak için ikna ettiğin açıkladı. 

=> 25 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Ezgi Berfin Nebioğlu

Zuhal Topal'la Sofrada Ezgi Berfin Nebioğlu

 • 1999 yılında doğdu
 • 22 yaşında
 • 3 yıllık evli
 • Eşinin Adı Seyit Ali
 • Bir çocuk annesi
 • 3 yaşında bir kızı var
 • Kızının Adı Lina
 • Kıskanç biri
 • Oldukça Hırslı biri
 • Biraz Panik
 • Yöresel yemeklere oldukça hakim

25 Mart Perşembe günü Zuhal Topal’la sofrada Ezgi Berfin Nebioğlu yarışacak. Aslen Kayserili olan Ezgi eşi ile Kayseri’nin fenomen birisi sayesinde tanıştığını, fenomen birisi eşinin saatçi dükkanına gidip onu etiketlediğini, kendisi de eşi Seyit Ali ile görüştüğünü ama 3 yıl ara verdikten sonra yeniden sosyal medyada kontak kurduğunu ve sonrasında evlendiğini açıkladı.

Ezgi Berfin Nebioğlu (25 Mart Perşembe Yarışmacı Gelin)

Ezgi Berfin Kayseri de kaynanasına yakın bir yer de ikamet ettiğin, evlendiğinde hiç yemek yapmayı bilmediğini ama evlendikten sonra kaynanası Öznur’un da desteği ile yemek yapmaya başladığını açıkladı.

Zuhal Topal’la Sofrada Ezgi Berfin Nebioğlu Kaç Puan Aldı

25 Mart Perşembe günü yarışan Kayserili Ezgi Berfin Nebioğlu’nun Zuhal Topal’la sofrada programında aldığı puanların tamamı alt kısımda ki tablo içinde sizleri bekliyor.

Ezgi Berfin Nebioğlu’nun Puanları

Zeynep Günal  6
Çiğdem Özekici  5
Nezahat Erdoğan  5
Emine Kayadibi  6
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   27

**25 Mart 2021 Perşembe Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Ezgi Berfin Nebioğlu’nun Videosu

25 Mart 2021 tarihinde kaynanası Öznur Nebioğlu ile birlikte yarışan Ezgi Berfin Nebioğlu’nun yarıştığı bölümün videosu alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu