Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Ezgi Boğaz Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Ezgi Boğaz 21 Şubat Cuma günü Fox TV ekranlarında yayınlanan yemek yarışma programında 345. bölümden de yarışmacı gelin olarak karşımıza çıkmıştır. Bizler de bu yazımızda Ezgi Boğaz kim? Kaç yaşında? Zuhal Topal’la Sofrada Ezgi Boğaz kaç puan aldı? sorularının cevaplarını vereceğiz.

Ezgi Boğaz; 341. bölümü ile 345. bölüm arasında yarışan Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacısıdır. Haftanın son yarışmacısı olarak karşımıza çıkan ikiz annesi ve Aslen Konyalı olan Ezgi hakkında merak edilen soruların cevapları hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

=> Bu arada Zuhal Topalla Sofrada 21 Şubat Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Ezgi Boğaz Kim 

Zuhal Topal'la Sofrada Ezgi Boğaz - 21 Şubat Cuma bu hafta yarışmacıları

21 Şubat 2020 Cuma günü bu haftanın son bölümü olan 345. bölümde yarışacak olan Ezgi Boğaz bilgileri alt başlıkta açıklanmıştır.

Ezgi Boğaz

Ezgi Boğaz

  • 28 yaşında
  • İki çocuk annesi
  • Aslen Konyalı
  • 2 yıllık evli 
  • İstanbul da ikamet ediyor
  • 5 aylık İkizleri var
  • Memleketi Konya
  • Takı Tasarımcı
  • Şu an çalışmıyor

 

Ezgi Boğaz; kendisini tanıtırken şu an ücretsiz izinde olduğunu ve takı tasarım konusunda çalıştığını söyledi. Eşi Yasin bey ile sosyal medyada aracılığı ile tanıştığını anlatan Ezgi, eşini çok ama çok kıskandığını, bazı zamanlarda eşinin telefonu bile karıştırdığını söyledi.Zuhal Topal'la Sofrada Ezgi Boğaz ve Kaynanası Sevgi

Zuhal Topal Ezgi Boğaz hakkında ki detayları dinlerden güzünden tebessüm eksik olmadı. Bunun en büyük nedeni ise Ezgi’nin dünyalar güzeli 5 aylık ikiz bebekleri ile yaşadıkları anısını anlatırken, sunucumuz yaşadıkları olayı çok komik buldu. Neydi o olay diyecek olursanız gelin bu durumu Ezgi’nin eşi Yasin bey’in anlatımı ile aktaralım.

Bebekleri bir gün anne ve babama bıraktık.Geldiğimiz de bebekler ağlıyordu. Birini iki kez yedirdiklerini diğer ise aç kaldığı için ağladığını fark ettik. Yasin Boğaz (Ezgi’nin eşi)

21 Şubat 2020 tarihinde yarışan Ezgi’nin öncelikler resimlerini daha sonra kaynanalardan kaç puan aldığını ve yarışmadaki videosu ile bu yazımız sonlandırmak istiyorum.

Ezgi Boğaz’ın Resimleri

21 Şubat 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında final bölümünde yarışan Ezgi’nin resimleri.

Ezgi Boğaz Kaç Puan Aldı

Fox TV’nin  21 Şubat 2020 puanları sırasında Ezgi Boğaz kaç puan aldığını görebilmek için hemen alt kısımda tablo ekledim.

Gülseren’in Verdiği P.Fatma’nın Verdiği P.Neriman’ın Verdiği P.Şadiye’nin Verdiği P.Zuhal Topal’ın Verdiği p.
XXXXX

 

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Ezgi Boğaz’ın Videosu

21 Şubat 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 345. bölümünde yarışan Ezgi Boğaz’ın yarıştığı bölüm fragmanını, yani videosu hemen alt kısımda ekledim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu