Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Ezgi Zeynep Deniz Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Ezgi Zeynep Deniz 18 Kasım Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada programında yarışan Ezgi Zeynep Deniz Kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? Zuhal Topal’la Sofrada Ezgi Zeynep Deniz Kaç puan aldı? sorularının cevaplarını haberimizin devamında…

=> Zuhal Topal’la Sofrada Kübra Ötgün hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Ezgi Zeynep Deniz; Aslen Samsunludur. 2001 yılında Samsunda dünyaya gelen Ezgi Zeynep 2020 yılında Yasin ile evlenmiştir. 

18 Kasım 2020 tarihinde haftanın ikinci yarışmacısı olarak Fox TV ekranların da yarışan Ezgi Zeynep Deniz yemek yapmayı çok sevdiğini, evlenmeden önce eşi Yasin 70 kilo iken evlendikten sonra 90 kilo olduğunu açıkladı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 18 Kasım Çarşamba Puanları için tıklayınız.

Ezgi Zeynep Deniz Zuhal Topal'la Sofrada 18 Kasım Yarışmacısı
Ezgi Zeynep Deniz Resmi

Kaynanasında daha iyi yemek yaptığını bu sözlerle açıklayan 19 yaşında ki Ezgi Zeynep, kaynanaların haksız eleştirilerine dayanamayıp, yaraşmadan çekilmek isteyecek.

=> 18 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

18 Kasım yarışmacısı Ezgi Zeynep Deniz’in bilgileri sizleri hemen alt kısımda bekliyor.

Zuhal Topal’la Sofrada Ezgi Zeynep Deniz

Zuhal Topal'la Sofrada Ezgi Zeynep Deniz

 • 19 yaşında
 • 6 aylık evli
 • Eşinin Adı Yasin
 • Eşi Restoran da çalışıyor
 • Pandemi sürecinde evlendi
 • Aslen Samsun Bafralı
 • Oldukça duygusal biri
 • 2001 yılında Samsunda doğdu
 • Yatılı okul da okudu

18 Kasım Çarşamba günü Zuhal Topal’la sofrada Ezgi Zeynep Deniz yarışacak. Eşi ile annelerin daha önce tanışması etkili olduğunu açıkladı. Eşi Yasin kendisine açılmak istese de başaramadığını, sonunda kendisi Yasin’e arkadaş olmak istediğini ilk söyleyen kişi olduğunu açıkladı.

Ezgi Zeynep Deniz (18 Kasım Çarşamba Yarışmacı Gelin) resmi

Kaynanasına yürüme mesafesinde oturan Çarşamba yarışmacısı Ezgi Zeynep hem eşlini hem de kaynanasını çok kıskandığını açıkladı.

Zuhal Topal’la Sofrada Ezgi Zeynep Deniz Kaç Puan Aldı

18 Kasım Çarşamba günü 6 aylık evli Samsunlu Ezgi Zeynep Deniz’in yarıştığı gün kaynanalardan ve Zuhal Topal’dan kazandığı Puanlar…

Ezgi Zeynep Deniz’in Puanlar

Şahide Özkan  4
Rabia Halezeroğlu  3
Gülnur Övgün  3
Necmiye Katırcı  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   19

**18 Kasım 2020 Çarşamba Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Ezgi Zeynep Deniz’in Videosu

18 Kasım 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada Ezgi Zeynep Deniz’in yarıştığı bölümün videosu hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

 1. sana karşı yapılan onca saygısızlığa resmen saygını korumayı başardığın için teşekkür ederiz.

 2. Valla ezgi harikaydı çok güzel söyledi o kadar cahilleri oturtursanız kendini gayet güzel savunan bir insana saygısızlık yaptı derler çünkü kendilerinin saygısızca terbiyesizlik yaptıklarını dahi idrak edemeyen seviyesiz kadınlarla program yapılmaz programın seviyesi her hafta daha fazla düşüyor Zuhal hanıma yazık

  1. Asla hemcinslerimi küçuk görmem.Görmek de istemem.Ama bu hanimefendiler getcekyen Gfarkli.Masaya olumsuzluk getirmek için oturmuşlar.

 3. Sevgili Zuhal Topal iş çıkışı her Akşam programınızı izliyorum Bu program başladığından beri takipçinizim.Zevkle takip ediyor bazen de yapılan değişik yemekleri yapıyorum. Son günlerde bu progdaki kayınvalidlerin bazılarını mereden buluyorsunuz.Hepsi kendini uzman master şef sanıyor .Gelinleri bu kadar ezmek azarlamak izinsiz mutfağa girmek sudan bahanelerle yemekleri beğenmemek yemekleri savunan gelinleri bir dövmedikleri kalıyor bu gibi şuursuz kararlar puanlar kendilerine sıra gelince çok mükemmel davranmışlar gibi puan bekliyorlar tabiki alamıyorlar hüsrana uğruyorlar sizden ricam kurallarımız sert olsun. Seviye yerlerde sürünmesin .proğramı izlemek istiyorum. Sevgilerimle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu