Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Fadime Çay Kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada 21 Mayıs Cuma Yarışmacısı Fadime Çay Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Fadime Çay 21 Mayıs Cuma günü programın 610. bölümünde yarışan Fadime Çay kimdir? Fadime Çay kaç yaşında? Aslen nereli? 21 Mayıs Cuma Zuhal Topal programında görümcesi ile birlikte yarışan Samsunlu yarışmacı kim? Fadime Çay kaç puan aldı? İşte bu soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor. 

Fadime Çay; 1990 yılında Samsun ilinde dünyaya gelmiştir. Henüz 9 yaşındayken annesi 28 yaşında mide kanserinden yaşamını yitirince evin en büyük kızı olarak tüm sorumlulukları üzerine almıştır. Genç yaşta mutfağa giren Fadime çay 20 yaşında evlenmiştir. Şu an 31 yaşında 11 yıllık evli iki çocuk annesidir. 

Bu yazımızda sadece Fadime Çay hakkında bilgi vereceğiz. Fadime’nin görümcesi olan Derya Şengül hakkında detaylı bilgileri öğrenmek için alt kısımda Fadime’nin menüsü ile puanlarını daha detaylı bir şekilde verilen diğer yazımızda Fadime’nin görümcesi hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. İşte bahse konu kaynana olarak yarışan Derya Şengül hakkında ki bilgilere ulaşmak için tıklayınız

=> Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mayıs Cuma Puanları için tıklayınız.

Fadime Çay Zuhal Topal'la sofrada 21 Mayıs Yarışmacısı
Yarışmacı Fadime Çay

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 21 Mayıs yarışmacısı Fadime Çay kim
 2. Fadime Çay’ın resimlerini
 3. Yarışmacı Fadime Çay kaç puan aldığını (21 Mayıs Puanlarını)
 4. Fadime Çay’ın Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Yukarıda ki verilen sıra ile Fadime Çay hakkında elde edilen bilgiler alt kısımda sizleri bekliyor.

Fadime Çay Kimdir 

Zuhal Topal'la Sofrada Fadime Çay
Zuhal Topal’la Sofrada Fadime Çay Resmi
 • 1990 doğumlu
 • 31 yaşında
 • 19 yaşında nişanlandı
 • 20 yaşında evlendi
 • Annesini 9 yaşında kaybetti
 • Aslen Samsunlu
 • 11 Yıllık evli
 • İki çocuk annesi
 • Oldukça inatçı biri
 • Nede olsa Karadeniz kızı
 • Yakın zamanda 35 kilo verdi

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mayıs Cuma yarışmacısı olarak yarışan 31 yaşında ki Fadime Çay oldu. Aslen Samsunlu olan Fadime 9 yaşında annesini kaybettikten sonra genç yaşta mutfağa girdiğini, çocuk yaşlardan itibaren yemek yapmaya başladığını dile getirdi.

Fadime Çay (21 Mayıs 2021 Cuma Yarışmacı gelin)
Fadime Çay

Hem kaynanası hem de annesini kaybeden Fadime görümcesini kaynanası olarak gördüğünü için yarışmaya görümcesi Derya Şengül ile birlikte katılmıştır. Bu hafta final bölümünde son yarışmacı olarak yarışan Fadime Çay, büyük ödülü kazanacaklarına dair şu sözleri sarf etti;

15.000 TL’yi görümcemle almaya geldik!

Fadime Çay

21 Mayıs Cuma günü yarışan aslen Samsunlu olan Fadime’nin yarıştığı gün objektiflere takılan resimleri alt kısımda verilmiştir.

Fadime Çay’ın Resimleri

21 Mayıs 2021 tarihinde görümcesi Derya ile birlikte yarışan Zuhal Topal’la sofrada Fadime Çay’ın yarıştığı gün kameralara takılan resimleri alt kısımda verilmiştir.

Fadime Çay Kaç Puan Aldı

Bu hafta 17-21 Mayıs haftasında son yarışmacı olan ve kendi öz kaynanası ile değil görümcesi Derya ile birlikte katılan Fadime Çay’a gelen puanlar aldı kısımda verilmiştir.

21 Mayıs 2021 Cuma günü yarışan Fadime Çay kaç puan aldı? İşte Fadime’nin yarıştığı gün kaynanalardan ve Zuhal Topal’dan aldığı puanlar Sorusunun cevabı alt kısımda ki tablo içerisinde verilmiştir.

Ayşe Yaprak  7
Hülya Güven  6
Kezban Karataş  4
Şükran Özhan  8
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   33

**21 Mayıs 2021 Cuma**

Zuhal Topal’la Sofrada Fadime Çay’ın Videosu

21 Mayıs 2021 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada 610. bölümde yarışan 31 yaşında 11 yıllık evli olan ve kaynanası ile değil görümcesi ile birlikte yarışan Zuhal Topal’la Sofrada Fadime Çay’ın yarıştığı bölüme ait  video alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu