Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Fatma Çipil Kimdir? [02.04.2020]

Zuhal Topal’la Sofrada Fatma Çipil 2 Nisan Perşembe günü 374. bölümünde yarışan Fatma Çipil kim? Kaynanası ile aynı isim ve soy ismine sahip olan ve daha önce programımız da üçündü defa denk geldiğimiz bu olayın baş kahramanı olan Fatma Çipil aslen reli? Kaç yıllık evli?  İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Ceyda Alkan hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Fatma Çipil; 2 Nisan 2020 Perşembe günü Fox TV’nin yemek yarışma programında haftanın (30 Mart – 3 Nisan) dördüncü yarışmacısı olarak karşımıza çıktı.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Fatma Çipil menüsünü hazırlarken hem aşçı kaynanası hem de aşçı oğlu ile birlikte hazırladığını dile getirdi,. Tabi üç aşçının desteği ile oluşturulan menü haftanın en güçlü menüleri arasında yerini aldı bile.

=> 2 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Bu yazımızda sadece Fatma Çipil hakkında bilgi vereceğiz. Kaynanası Fatma hanım hakkındaki bilgiler günün puanlarını verdiğimiz yazımızda bulabilirsiniz.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 2 Nisan yarışmacısı Fatma Çipil kim olduğunu
 2. Fatma Çipil’in resimlerini
 3. Yarışmacı Gülsen’in 2 Nisan Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Tüm bunları sırası ile vereceğiz. Haydi hazırsanız yukarıda sırasını verdiğim konuları açıklamaya başlayalım. 

Fatma Çipil Kim 

Zuhal Topal'la Sofrada Fatma Çipil (Gelin)

 • 34 yıllık evli
 • 3 çocuk annesi
 • Uyumayı çok seviyor
 • Ailesi aşçı
 • Ailesi Mersinde yaşıyor
 • 2 gelin var
 • 32 yaşında oğlu var
 • Yemeklerine çok güveniyor
 • Aslen Sivaslı
 • Sivas gelini
 • 3 Torunu var

Zuhal Topal’la Sofrada 2 Nisan Perşembe yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Fatma Çipil, aslen Sivaslı ve 3 torun sahibi olmasına rağmen kayın validesi ve kendi adı ile aynı olan Fatma hanım ile programa katıldı.

Zuhal Topalla Fatma Çipil

Alaylı açı olduğu gibi çocukları da alaylı aşçı olan Fatma Çipil, bugün Türkiye’nin en çok izlenen yemek yarışma programının 374. bölüm 2 Nisan Perşembe günü yarışmacısı olarka kendisini izleyeceğiz.

3 torun sahibi ve 2 gelini olan Fatma Çipil, kendi ailesinde 7 Fatma olduğunu dile getirince sunucumuz baygınlık geçirdi. Tabi şakacıktan. 10 Kardeşi olan Fatma, alaylı bir aşçıdır.

Aslen Sivaslı olan Fatma’nın ailesinin büyük bir kısmı Mersinde yaşadığını, bir oğlu da Azerbaycan da aşçılık yaptığını dile getirdi.

Fatma Çipil - (02.04.2020)

Fatma Çipil’in de iki gelini olduğu konusuna dikkat çeken dış ses, programa kaynana olarka katılmayı düşünür müsün? Sorusuna aynen şöyle cevap verdi.

Çok zor. Şu an yarışmakla meşgulüm. Belki ileride olabilir.Fatma Çipil

Kendisi de kaynana olan Fatma Çipil, eşi ile görücü usulu evlendiğini ve 34 yıllık evli olduğunu söylerken, kayın validesi de Fatma’nın uyumayı çok sevdiğini hatta derin uykusu olduğunda şikayet etti.

Fatma Çipil’in Resimleri

34 yıllık evli ve iki gelini olan Fatma Çipil, bugün yarışmacı gelin olarka karşımıza çıktı. Fatma’nın programda ekrana takılan bir kaç resmini paylaşmak istiyorum.

Fatma Çipil Kaç Puan Aldı

2 Nisan 2020 tarihinde Fox TV’nin sevilen yarışma programında karşımıza çıkan Fatma Çipil’in programda kaç puan aldığını hemen alt kısımdaki tabloda verilmiştir.

Saliha Şaduman Meryem Zeynep Zuhal Topal
3 3 4 3 7

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Fatma Çipil’in Videosu

2 Nisan 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 374. bölümünde yarışan Fatma Çipil’in yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu