Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Fatmanur Demir Erdoğan Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Fatmanur Demir Erdoğan 18 Eylül Cuma günü bu haftanın son yarışmacısı olarka Fox TV ekranlarında yarışan gelindir. Kaynanası Güler ile birlikte yarışacak olan Fatmanur Demir Erdoğan kaç yaşında? Fatma Nur Aslen nereli? Kaç yaşında? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 18 Eylül Cuma Zuhal Topal bu hafta Parayı Kim Kazandı görmek için tıklayınız.

=> 14-18 Eylül Zuhal Topal’la Sofrada Bu Haftaki yarışmacılar hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Fatmanur Demir Erdoğan - (Zuhal Topal'la Sofada 18 Eylül Yarışmacı Gelin)

Kaynanalar adaletten mümkün olduğunca uzaklaşıp kendi gelinin yükseltmek için elinde geleni yaptığı, gelinler ise kaynanaların adaletsiz puanları karşı göz yaşlarına hakim olamadığı bu hafta son yarışmacı Fatmanur Demir Erdoğan gelen yorumlar karşısına göz yaşlarını tutamadı.

=> Zuhal Topal 18 Eylül Cuma Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

14 Eylül Pazartesi günü yeni başlayan yarışma programında son yarışmacı olarak karşımıza çıkan Fatmanur Demir Erdoğan hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Sofrada Fatmanur Demir Erdoğan

Zuhal Topal'la Sofrada Fatmanur Demir Erdoğan

 • 21 yaşında
 • Henüz 1 aylık evli
 • Aslen Sinoplu
 • Kendisi Arnavut
 • Mutfakta çok iddialı
 • Güzellik uzmanı
 • Çok Kıskanç biri
 • Eşinin adı Mehmet
 • İki eltisi var
 • 5 yıl eşi ile flört etti
 • Özel sektör de çalışıyor
 • İstanbul da yaşıyor

18 Eylül Cuma günü Zuhal Topal’la sofrada Fatmanur Demir Erdoğan yarışacak. Henüz 1 aylık evli çiçeği burnunda gelindir. Kıskanç olduğunu açıklayan kaynanası, kendi gelinin bu işi başaracağına inandığını lakin kaynanaların adil puanlar vermeyeceğini düşündüğünü sözlerine ekledi.

Zuhal Topalla Fatmanur Demir Erdoğan resmi

Fatma Nur’un kaynanası bu hafta başında beri hep puan veren taraf da yer alırken bugün puan alan kısımda olacak. Kısaca Fatma Nur’un alacağı puanlarda kaynanasının hafta başında beri verdiği puanlar oldukça etkili olacak.

Fatmanur Demir Erdoğan’ın Resimleri

Çiçeği burnunda evli olan 21 yaşında ki Fatmanur Demir Erdoğan’ın yarıştığı gün kameralara takılan resimlerini görmek isteyenler için alt kısımda paylaşılmıştır.

Zuhal Topal’la Sofrada Fatmanur Demir Erdoğan Kaç Puan Aldı

Bu hafta birbirinden iddialı yarışmacılara sahne olan yarışma programında son olarka yarışılacak isim Fatmanur Demir Erdoğan oldu. Fatmanur Demir Erdoğan’ın 18 Eylül Cuma günü kaynanalardan ve sunucudan aldığı puanların tamamı alt kısımdaki tabloda verilmiştir.

Fatmanur Demir Erdoğan’ın Puanları

Neval  9
Gülhanım  4
Sadet  5
Ayten  4
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   28

*18 Eylül Cuma Zuhal Topal Puanları**

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Fatmanur Demir Erdoğan’ın Videosu

14-18 Eylül haftasının son yarışmacısı olan ve 18 Eylül Cuma günü yarışacak Zuhal Topal’la Sofrada Fatmanur Demir Erdoğan’ın yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu