Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Fatoş Boztoprak Kimdir?

19 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Fatoş Boztoprak Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Fatoş Boztoprak 19 Mayıs Salı günü Fox TV ekranlarında bu haftanın ikinci yarışmacısı olarka karşımıza çıktı. 19 Mayıs Zuhal Topla yarışmacısı olan Fatoş Boztoprak kim? Halime Boztoprak’ın gelini olan Fatoş aslen nereli? Kaç yıllık evli? Menüsünde hangi yemekleri yaptı? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada Berivan Balta hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal yemek yarışma programının 407. bölümünde kayın validesi Halime hanımla birlikte yarışan Fatoş Boztoprak kaç puan aldı? Sorusunun cevabını da bu yazının son kısmında tablo içinde vereceğiz. 

=> 19 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada Fatoş Boztoprak

Fatoş Boztoprak; yarıştığı bölümde birbirinden zorlu yemekleri menüsüne eklemesi sunucumuzun menüyü beğenmesine yetti. Şimdi sırası ile önce yarışmacımız tanıyalım. Daha sonra menüsü ve aldığı puanlar vereceğiz. 

Fatoş Boztoprak Kim

Fatoş Boztoprak - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

  • Aslen Aksaraylı
  • 28 yaşında 10 yıllık evli İki çocuk annesi
  • Tekstil fabrikasında çalışıyor
  • Kayın validesi ile birlikte yaşıyor
  • Eşi ile Görücü usulu evlenmiş
  • İstanbul da ikamet ediyor
  • İki eltisi var
  • Yemeklerde bol baharat kullanmayı seviyor

Zuhal Topal’la Sofrada 19 Mayıs Salı günü Fox TV ekranlarında bu haftanın ikinci yarışmacısı olan Fatoş, kendisinden önce yarışan gelinin menüsü tam olarak yetişmediği için 3 puan altında puanlar aldı. Tabi kendi kayın validesi yetişmeyen masaya 5 puan verdiği için çok kızdığını yayın esnasında dile getirdi.

Zuhal Topalla - Fatoş Boztoprak

“Büyük ödülü alacağız! 15.000 Bizim Olacak!” Fatoş Boztoprak

Sözleri ile büyük ödülü almak istediğini ve oldukça iddialı olduğunu, menüsü ile herkesi mest edecek lezzetler sunacağı konusunda kendisine güvenen Fatoş’un bugün kayın valideler şu yemekleri yapacak.; Etli bamya çorbası, rende patates böreği, Mantar Cips, Şehriye salatası, Fırında kuzu kaburga, iç pilav, Kaşık salata, Kadayıflı muhallebili topları yemeklerini yapacak.

Fatoş Boztoprak’ın Resimleri

19 Mayıs Salı günü haftanın ikinci yarışmacısı olan Fatoş Boztoprak’ın kameralara takılan bir kaç resmini hemen alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal’la Sofrada Fatoş Boztoprak’ın Puanları

Zuhal Topal 19 Mayıs Yarışmacısı Fatoş Boztoprak

19 Mayıs 2020 tarihinde kayın validesi Halime hanımla birlikte katıldıkları Zuhal Topal’la sofrada programının 19 Mayıs 2020 tarihinde hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan aldığı toplam puanlar tablo içinde verilmiştir.

Sevda Leyla Ümmü Hülya Zuhal Topal
6 5 5 6 6

Zuhal Topal’la Sofrada Fatoş Boztoprak’ın Yarıştığı Bölüm

19 Mayıs 2020 tarihinde Fox TV ekranlarında yarışan Fatoş Boztoprak’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 407. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu