Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Ferqane Mehtiyava Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Ferqane Mehtiyava 21 Nisan 2021 Çarşamba günü fenomenler haftasında yarışmaya katılan daha önce ise 16 Nisan 2020 tarihinde yine Çarşamba günü yarışan aslen Azerbaycanlı gelindir.

Ferqane daha önce 16 Eylül 2020 Çarşamba günü Fox TV ekranlarında yarışmış, haftanın ortak yemeği olarka içli köftede birinci seçilmiş, aynı zamda haftanın en yüksek puanını alarak haftanın birincisi olmuştu.

Ferqane Mehtiyava kaç yaşında? Aslen nereli? Kaç yaşında? Yarışmadan kaç puan aldı? Sorularının cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

=> 21 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Ferquane Yehtiyava - (Zuhal Topal'la Sofrada 16 Eylül Yarışmacı Gelin)

=> 19-21 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları kimler olduğunu görmek için tıklayınız.

19 Nisan Pazartesi günü uzun süredir yapılmayan fenomenler haftası ile Fox TV ekranlarında Zuhal Topal’la sofrada programı başladı. Daha ilk bölümde kaynanaların kendisini ispatlama çabaları dikkatlerden kaçmazken, yarışmada Ferqane söylemleri ile değil, yemekleri ile fenomen olduğunu dile getirdi.

Daha önce yarışıp birinci olan şimdi ise çok daha iddialı menüsü ile yarışacak olan Zuhal Topal’la Sofrada Ferqane Mehtiyava’nın hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizler bekliyor.

Zuhal Topal’la Sofrada Ferqane Mehtiyava

Zuhal Topal'la sofrada Ferqane Mehdiyeva

 • 30 yaşında
 • 2 çocuk annesi
 • Hazır cevap
 • Eşinin adı Sadık
 • 12 yıldır kaynanası ile yaşıyor
 • Kaynanası ile çok iyi anlaşıyor
 • Yemek yapmayı çok seviyor
 • Aslen Azerbaycanlı
 • İstanbul da ikamet ediyor

21 Nisan Çarşamba günü Zuhal Topal’la sofrada Ferqane Mehtiyava yarışacak. Fenomenler haftasına yine elinin lezzeti ile damga vurmak isteyen Ferqane 30 yaşındadır. İki çocuk annesi olan Ferqane İstanbul da yaşıyor.

Sakin kişiliği ile daha önce dikkatleri üzerine çeken, kaynanalar ile tartışmaya girmeyen Ferqane yine fenomenler haftasında sakin tavılrları ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Lakin kaynanası Sadet hanım gelinin kadar sakin kalamadı.

Ferqane Mehtiyava’nın Resimleri

Aslen Azerbaycanlı olan 30 yaşında iki çocuk annesi Ferqane Mehtiyava’nın yarıştığı 21 Nisan Çarşamba günü kameralara takılan bir kaç resmi hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Sofrada Ferqane Mehtiyava Kaç Puan Aldı

21 Eylül 2021 tarihinde fenomenler haftasında Çarşamba günü yarışacak olan Ferqane’nin gereken sunucudan gerekse diğer kaynanalardan aldığı puanları tablo içerisine eklerken Ferqane’nin daha önce hem kaynanalardan hem de sunucudan aldığı puanları da yazının devamında verilmiştir.

Ferqane Mehtiyava’nın Puanları

Nermin Ataş   5
Emine Kırma  3
Ayşe Azgan  7
Gülsüm Seferoğlu  4
Zuhal Topal    9
TOPLAM:   28

**21 Nisan 2021 Çarşamba**

16 Eylül 2020 Çarşamba günü yarışan Ferqane’yi birinciliğe götüren ve programda ilk defa yarıştığında hangi kaynanadan kaç puan aldığı alt kısımda ki tabloda verilmiştir.

Ferqane Mehtiyava’nın (ESKİ)Puanları

Neval  5
Gülhanım  6
Ayten  5
Güler  7
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   31

*16 Eylül Çarşamba Zuhal Topal Puanları**

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Ferqane Mehtiyava’nın Videosu

19 Nisan 2021 tarihinde başlayan ve bugün 21 Nisan Çarşamba günü aslen Azerbaycanlı olan Ferqane yarışacak. İşte Zuhal Topal’la Sofrada Ferqane Mehtiyava’nın yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Hayırlı Ramazanlar Hayırlı akşamlar herkese Aaaa Ferqane Gelin
  Azerbaycandanmı 🇦🇿 ne güzel yaa ben bakamadım nasıl yaptı
  yemeğini bilen varmı ?🙏☺️ İnşAllah kazanır

 2. Puanlara bakıldıkta en yüksek. puan Ferqane doğrumu bu? yoksa bu o demektir 15.000 TL Ferqane Gelinin olacak 🙏🥰

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu