Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Ferquane Yehtiyava Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Ferquane Yehtiyava 16 Eylül Çarşamba günü Fox TV’nin sevilen ve ilgi ile izlenene yemek yarışma programında 16 Eylül Çarşamba günü yarışan gelindir. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada Betül Yavuzaslan sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Ferquane Yehtiyava kaç yaşında? Aslen nereli? Kaç yaşında? Yarışmadan kaç puan aldı? Sorularının cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

=> 16 Eylül Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Ferquane Yehtiyava - (Zuhal Topal'la Sofrada 16 Eylül Yarışmacı Gelin)

=> 14-18 Eylül Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları kimler olduğunu görmek için tıklayınız.

14 Eylül Pazartesi günü başlayan bu hafta yarışmacıları arasında ismi en dikkat çeken yarışmacı Ferquane Yehtiyava’nın ismini duyanlar Merdane Yehtiyava olarka anladılar. Bu konuda sosyal medya üzerine arama yapanları dahi gözlemledik. İşte Bu hafta Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada programında yarışacak olan Ferquane Yehtiyava’nun hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizler bekliyor.

Zuhal Topal’la Sofrada Ferquane Yehtiyava

Zuhal Topal'la Sofrada Ferquane Yehtiyava

  • 29 yaşında
  • 2 çocuk annesi
  • Hazır cevap
  • Yemek yapmayı çok seviyor
  • Aslen Azerbaycanlı
  • İstanbul da ikamet ediyor

16 Eylül Çarşamba günü Zuhal Topal’la sofrada Ferquane Yehtiyava yarışacak. İlk gün yarışan gelinin yaptığı içli köftenin olmaması Sevinç’e yarayacak. Zira ilk gün yarışan Cansu genel itibari çok düşük puanlar aldı. İki çocuk annesi Karadenizli Sevinç bugün kaynanalardan alacağı puanlarla Cansu’yu geçmeyi planlıyor.

Zuhal Topal Ferquane Yehtiyava resmi (16 Eylül Çarşamba)

Kaynanasına nazaran az konuşup çok iş yapan Sevinç birimdekinden farklı lezzetlerle kaynanaların beğenisine sunduğu menüsünde yaptığı çorba, maalesef Sevinç’in çok yüksek puan almasına engel olacak.

Ferquane Yehtiyava’nın Resimleri

Aslen Azerbaycanlı olan 29 yaşında iki çocuk annesi Ferquane Yehtiyava’nın yarıştığı 16 Eylül Çarşamba günü kameralara takılan bir kaç resmi hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Sofrada Ferquane Yehtiyava Kaç Puan Aldı

16 Eylül Çarşamba günü kaynanası Sadet hanım ile birlikte yarışacak olan Ferquane Yehtiyava’nın kaynanalardan ve sunucumuzdan aldığı puanlar alt kısımdaki tabloda bulabilirsiniz.

Ferquane Yehtiyava’nın Puanları

Neval  5
Gülhanım  6
Ayten  5
Güler  7
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   31

*16 Eylül Çarşamba Zuhal Topal Puanları**

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Ferquane Yehtiyava’nın Videosu

Yeni sezon üçüncü haftası 14 Eylül pazartesi günü başlayan yarışma programında bugün 16 Eylül Çarşamba yarışmacısı yarışacak. İşte Zuhal Topal’la Sofrada Ferquane Yehtiyava’nın yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu