Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Feruza Dilooğlu Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Feruza Dilooğlu 24 Mart Salı günü 367. bölümünde yarışan Feruza Dilooğlu kim? Kaynana Güneş’in gelini olan Feruza Dilooğlu aslen nereli? Yarışmada kaç puan aldı? Tüm bu soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor…

=> Zuhal Topal’la Sofrada Saadet Kaçar kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Feruza Dilooğlu; 24 Mart 2020 Salı günü Fenomenler haftasının (23 Mart-27 Mart 2020) ikinci yarışmacısı olarka karşımıza çıksa da daha önce 246. bölümde yarışmıştı. Feruza’nın fenomenlere katılmasında en büyük etken aslında kaynanası Güneş hanımdan dolayı oldu.

=> 24 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan Tablosu sonucunu görmek için tıklayınız.

Feruza’nın kaynanası Güneş hanım sinirlendiğinde ayağa kalkıp birden 10’a kadar sayması o zaman çok konuşulmuştu. Zaman zaman sunucumuz Zuhal Topal’ada bu durumu gündeme getirmişti.

=> Feruza’nın kaynanası Zuhal Topal’la Sofrada Güneş hanım hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal - Feruza Dilooğlu - Güneş'in gelini

Zuhal Topal’la yarışmacısı Feruza Dilooğlu menüsünden çok masasının görkemi adeta gözlerimizi kamaştırdı. Özel süslerle kaynanaları daha tadım yapmadan en iyi masa olduğuna ikna etmeye çalışan Feruza, yine özel lezzetlerle kaynanaları etkilemek istiyor. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 23-27 Mart Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu yazımızda sadece Feruza Dilooğlu hakkında bilgi vereceğiz. Kaynanası Güneş Dilooğlu hakkında detaylı bilgiyi bir başka yazımızda bulabilirsiniz. 

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 24 Mart yarışmacısı Feruza Dilooğlu kim olduğunu
 2. Feruza Dilooğlu’nun resimlerini
 3. Yarışmacı Burcu’nun 24 Mart Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sırası ile tek tek vereceğiz. Hazırsanız başlayalım. 

Feruza Dilooğlu Kim 

Feruza Dilooğlu - (Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacısı)

 • 2 çocuk annesi
 • 5 yıllık gelin
 • Türkmenistanlı
 • 246. bölümde yarıştı
 • Kaynanası ilk başta istememiş
 • Şimdi Kaynanası ile çok iyi arası
 • Erzincan Gelini
 • İstanbul da oturuyor 
 • İlk katıldığında ameliyat parası için katılmıştı
 • Eşinin adı Özgür Ukrayna’da Üniversite okudu

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mart Salı yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Feruza Dilooğlu, daha önce 246 bölümde yarışmış ve toplamda ise

 • Asya: 5
 • Nazlı:4
 • Çiçek: 5
 • Hatice: 4
 • Zuhal Topal: 7

Toplam da 25 puan almıştı. Kaynanaların haksız puanı ile karşı karşıya kalan Feruza o haftanın en düşük puanını alan gelini olmuştu. Bu hafta ise kaynanalardan düşük puan almamak adına elinden geleni yapacak.

Feruza İlk Yarıştığı Bölümde; Köfteli un aşı, Samsa Böreği, Cevizli pancar Salatası, Kuzu incik, Çam fıstıklı pirinç pilavı, Kaşık salatası, Baklava, Dondurmalı meyve salatası yapmıştı.

Feruza Dilooğlu Türkmenistan da dünyaya gelse de eğitim öğretim hayatının büyük bir bölümü Ukrayna’da geçmiş. Eşi ile tanışma hikayesi ilse ablasının ortak arkadaşı vasıtası ile olmuş. Eşini ilk sosyal medyadan gördüğünde aynen şu sözleri söylemiş..

Bir şey olacağını zannetmiyordum!Feruza Dilooğlu

Yukarıdaki sözlerden Feruza evlenmeyeceğini düşünse de hiç ummadığı şekilde geliştiğini ve sonunda evlendiğini söyledi. .

Feruza Dilooğlu’nun Resimleri

5 yıllı evli olan ve daha önce 247. bölümde yarışmacı gelin olarak izlediğimiz ama şimdi 367. bölümde yeniden izleyeceğimiz Güneş’in gelini Feruza’nın yarışmacı olduğu günden kalan resimleri hemen alt kısımda verilmiştir.

Feruza Dilooğlu Kaç Puan Aldı

24 Mart 2020 tarihinde Fox TV’nin sevilen yarışma programında hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan aldığı puanları alt kısımda veriyorum. Feruza Dilooğlu kaç puan aldığı hemen alt kısımda ki tabloda bulabilirsiniz.

Nilgün Nurten Şükran Kadriye Zuhal Topal
6 6 5 5 8

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Feruza Dilooğlu’nun Videosu

24 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 367. bölümünde yarışan Feruza Dilooğlu’nun yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu