Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Filiz Esen Kimdir? (Melike’nin Kaynanası)

Zuhal Topal’la Sofrada Filiz Esen 22 Eylül Salı günü bu haftanın ikinci yarışmacısı Melike Esen‘in kaynanası olarak Fox TV ekranlarında yarışan kaynanadır.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Leyla Doğan (kaynana) kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Bu yazımızda Melike’nin kaynanası olan Filiz Esen kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? Rakip gelinlere kaç puan verdi? Sorularının cevaplarını bu yazımızda siz değerli okurlarımıza vereceğiz. 

=> 22 Eylül Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Filiz Esen; 22 Eylül 2020 Salı gelini Melike Esen ile birlikte iddialı menülüleri ile yarıştı. İlk gün yarışan kaynana Gönül intikam almaya gelirken diğer kaynanalar güzel puanlar verdiler. Bu haftanın ilk yarışmacısı Hatice Ecem’in kaynanası olan Filiz Esen’in bilgileri hemen alt kısımda verilmiştir.

=> Zuhal Topal’la Sofrada bu haftaki yarışanlar 21-25 Eylül 2020 hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Filiz Esen Kim 

Filiz Esen - (Melike'nin kaynanası 22 Eylül Yarışmacısı)
Filiz Esen
  • Boşnak Göçmeni
  • Kocaeli’nden katılıyor
  • Haksızlığa asla gelemiyor
  • İstanbul da yaşıyor
  • 56 yaşında
  • Kocaeli’nde yaşıyor
  • Aslen Amasyalı
  • Pansiyon işletiyor
  • Meraklı birisi
  • 1964 Amasya doğumlu
Zuhal Topal'la Sofrada Filiz Esen
Zuhal Topal’la Sofrada Filiz Esen resmi

İ21 Eylül Pazartesi günü başlayan yarışma programında Melike Esen’in kayın validesi olarka kendisini tanıtan Filiz esen 56 yaşında. Aslen Amasyalı olan Filiz şu an pansiyon işletmektedir. Gelinine ve yemeklerine çok güvenen Filiz esen Kocaeli’nde yaşıyor.

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacı Kaynana Filiz Esen’in Resmileri

Aslen Amasyalı olan ama Kocaeli’nde yaşayan oldukça meraklı tavırları ile dikkatleri üzerine çeken kaynana Filiz Esen’in yarıştığı gün kameralara takılan resimleri alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal’la Sofrada Filiz Esen’in Verdiği Puanlar

Melike’nin kaynanası Filiz Esen’in rakip gelinlere verdiği puanlar hemen alt kısımda verilmiştir. Yeni gelen kural gereği kaynanalar verdiği puanı bir başka geline veremeyeceği için bizler de kaynanaların verdiği puanların listesini tutuyoruz. İşte Filiz Esen’in verdiği puanlar.

Filiz Esen’in Verdiği Puanlar

Hatice Ecem Yıldırım (Salı) 4
Derya (Çarşamba) X
Zuhal (Perşembe) X
Demet (Cuma) X
Toplam: XX

22 Eylül Salı günü yarışan kaynana Zuhal Topal’la Sofrada Filiz Esen ilk gün yarışan geline diğer kaynanaların aksine 4 puan verdi. Bazıları kendi gününe oynadığını düşünse de kendisi gibi bir başka kaynana da ilk gün yarışan geline 4 puan verdi. Bakalım kendi gününde Melike’ye nasıl puanlar gelecek? Bekleyip göreceğiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu