Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Filiz Karaöz Neden Yok?

Filiz Karaöz Yarışmadan Çekildi Peki Ama Neden? İşte Detaylar

Zuhal Topal’la Sofrada Filiz Karaöz Neden Yok? Neden yarışmadan çekildi? Soruları en çok merak edilen konular arasında yer aldı. İşte Filiz Kaynana neden Yok Neden Katılmadı? Sorularının cevapları….

18 Kasım Çarşamba Günü gelini Ezgi Zeynep Deniz ile birlikte yarışmaya katılan Filiz Karaöz maalesef Rabia kaynananın haddinden fazla yorum yapması ve 15.000 TL için kendisini alçaltmasında dolayı Filiz ile Ezgi Zeynep bir ara yarışmadan çekilmek istese de Zuhal Topal’ın desteği ile yarışmaya devam etme kararı aldı.

19 Kasım Perşembe günü sadece puan vermeye gelmesi beklenen Filiz Karaöz Dual Medya’nın yapımcılığını yaptığı Zuhal Topal’la sofrada programının yetkilerine yarışmadan Çekliğini Cuma günü de dahil olmak üzere gelmeyeceğini beyan etmiştir.

Zuhal Topal'la Sofrada Filiz Karaöz Neden Yok resmi

Sunucumuz Zuhal Topal da bunu açıkça bugün dile getirdikten sonra kendisi de işin içinden çıkamadığı için şöyle dedi.

“Ben de bilmiyorum. Cuma gününe kadar nasıl bir şey yapacağız” Zuhal Topal

Sözleri ile düştüğü durumu açıklamıştır. Aslında 18 Kasım Perşembe günü yarışan Ezgi Zeynep Deniz’in mutfağına giden ve hakkı olmadığı halde mutfağını kontrol eden Rabi kaynanaya karşı tepki göstermemesi, izleyenlerin dikkatinden kaçmadı.

Zuhal Topal’la Sofrada Filiz Karaöz Neden Gelmedi

Zuhal Topal’la Sofrada Filiz Karaöz Neden Yok neden programa katılmadı? Hangi gerekçelerle çekildi? Her yarışmacı yarıştığı gün mutfağın hakimiyeti o gelin ve kaynanadadır. Laubali, tavırlarla mutfağa gidip adeta alay edercesine gelinin yemeklerini ve mutfağın durumunu eleştirmesine hem de izin almadan girip eleştirmesine karşın Zuhal Topal Diskalifiye mekanizmasını çalıştırması gerekirken maalesef ki etkisiz kaldı. Bu durumu da “Kaynanaların mutfağa girme hakkı var” diyerek açıklamıştır. Lakin daha önce aynı durumda kaynanaya kızan Zuhal bu defa aynı tepkiyi veremedi.

Zuhal Topal'la Sofrada Filiz Karaöz Neden Gelmedi resmi

Sadece bu değil Rabbi kaynana gelinin 15.00 TL’yi kazabilmesi için öyle bir laf etti ki izleyenler yuh para için bu kadar da olmaz dedirtti.

“Acısı taze değil. Neden duygu sömürüsü yapıyor. Kızını yakında kaybetmemiş ki. Neden kendisini bize acındırıyor”

Sözlerini kullanmasına karşın programın moderatörü ve sunucusu Zuhal Topal adeta tepkisiz kaldı. Aslında Rabia kaynana 3 yıl önce Filiz’in intihar eden kızının yakında ölmediğini, burada neden duygu sömürüsü yaptığını söylemiştir. Ancak Rabia kaynana evlat acısını her gün her dakika tazeliğini koruduğunun farkında bile değil.

Filiz Karagöz Geri Gelecek Mi?

Kaynana Filiz Karaöz 19Kaısm Perşembe günü yarışmaya gelmeyeceğini beyan etmesinden sonra geri gelecek mi? Cuma günü finale gelecek mi? Konusu oldukça merak edildi. Filiz Karaöz ve gelini Ezgi Zeynep Cuma günü de programa katılacaklar. zira program öncesinde yarışmacıların imzaladıkları sözleme gereği katılması gerekiyor. Bu nedenle Filiz ve gelini programda yer alacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu