Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Gamze Türkben Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Gamze Türkben kim? 25 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada programında yarışan Gamze Türkben Kimdir? 25 Aralık yarışmacısı Gamze Türkben Aslen Nereli? Kaç yıllık evli? Kaç yaşında? Zuhal Topal’la Sofrada Gamze Türkben Kaç puan aldı? Eşi ile Gamze nasıl tanıştı? Tüm bu soruların cevapları yazımızın içinde sizleri bekliyor. 

Gamze Türkben; 1994 yılında Anakara ilinde dünyaya gelmiştir. Şu an 26 yaşında 5 yıllık evli olan Gamze Türkmen aslen Kırşehirlidir. İşletme bölümünü tamamlayan Gamze bir çocuk annesidir. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada Elif Çetinalp hakkında bilgi almak için tıklayınız tıklayınız.

Gamze Türkben - (Zuhal Topal'la Sofrada 25 Aralık Cuma yarışmacısı)

=> 25 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

=> 25 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

25 Aralık 2020 tarihinde haftanın son yarışmacısı Gamze Türkben yarışacak. Ankara da doğup büyüyen aslen Kırşehirli olan ve İzmir de şu an ikamet eden Gamze, bir çok yörenin yemeklerine hakim. Bugün elinin lezzetini gösterip yarışmada birinci olmak istiyor.

25 Aralık Cuma günü haftanın son yarışmacısı olan Gamze Türkben hakkında ki tüm bilgiler alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Zuhal Topal’la Sofrada Gamze Türkben

Zuhal Topal'la Sofrada Gamze Türkben

 • 1994 yılında Ankara’da doğdu
 • 26 yaşında
 • 5 yıllık evli
 • 2 yaşında bir oğlu var
 • Ankara da doğup büyüdü
 • Oğlunun adı Tolunay
 • Eşinin adı Berat
 • Şu an İzmir de yaşıyor
 • Bir çocuk annesi
 • İşletme bölümü mezunu
 • Aslen Kırşehirli

25 Aralık Perşembe günü Zuhal Topal’la sofrada yarışmacısı Gamze Türkben yarışacak. Eşi Berat ile sosyal medya üzerinde tanıştıklarını ,yine sosyal medya üzerindne10 gün sevgili olduktan sonra Kıbrıs’a Tatile gittiği için Berat ayrılmayı istediğini ve o tarihten sonra 4 yıl hiç konuşmadığını açıkladı. 4 yıl sonra yine sosyal medya üzerinde konuşmaya başladıklarını ve zamanla birbirlerini tanıyıp evlenmeye karar verdiklerini açıkladı.

Gamze Türkmen (25 Aralık Cuma Yarışmacı Gelin)
Gamze Türkmen yarışmacı gelin

Şu an 5 yıllık evli 2 yaşında Tolunay adında bir oğlu bulunan Gamze, ev yemekleri konusunda kendisine çok güvendiğini dile getirdi.

Zuhal Topal’la Sofrada Gamze Türkben Kaç Puan Aldı

21-25 Aralık 2020 tarihleri arasında 25 Aralık Cuma günü yarışan aslen Kırşehirli olan 5 yıllık evli Gamze Türkben’in hem kaynanalardan hem de programın sunucusu Zuhal Topal’dan aldığı puanları tablo içerisinde bulabilirsiniz.

Gamze Türkben’in Puanları

Özlem Erdem  6
Esra Yılmaz  3
Aynur Tokmak  3
Fatoş Sığın  3
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   20

**25 Aralık 2020 Cuma Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Gamze Türkben’in Videosu

25 Aralık 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada 21-25 aralık haftasının son yarışmacı gelini olarak yarışan Gamze Türkben’in yarıştığı bölümün videosu…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu