Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Gizem Canpolat Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Gizem Canpolat 18 Mart Çarşamba günü 363. bölümünde yarışan Gizem Canpolat kim? Memleketi nere? Mine Canpolat’ın gelini Gizem Canpolat Kaç yaşında? Kaç yıllık evli? Tüm bilgiler yazının devamında sizleri bekliyor.

=> Gizem’den sonra Perşembe günü yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Zuhal Topal’la Sofrada Deniz Alibeşe hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gizem Canpolat; 18 Mart 2020 Çarşamba günü bu haftanın üçüncü bölümü olan 363. bölümde yarışmacı gelin olarak (Mine’nin gelini) karşımıza çıktı.

Zuhal Topalla Gizem Canpolat ve Kaynanası Mine Canpolat

Bu yazımızda sadece Gizem Canpolat hakkında bilgi vereceğiz. Sadece Gizem’i değil, aynı zamanda Gizem’in resimleri, videosu ve puanları hakkında detaylı bir yazı sizleri bekliyor.

=> 18 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Şimdi sıra ile 18 Mart Zuhal Topal yarışmacısı Gizem Canpolat kim olduğunu, resimlerini puanlarını ve yarıştığı bölüm videosu vereceğiz. 

=> Gizem’in kaynanası Zuhal Topal’la Sofrada Mine Canpolat hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gizem Canpolat Kim 

Gizem Canpolat - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

  • 26 yaşında
  • 2 yıllık evli
  • Bir yaşında oğlu var
  • Kaynanasını çok seviyor
  • Görücü usulü ile evlenmiş
  • Aslen Yozgatlı

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Mart Çarşamba yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Gizem Canpolat değil, aslında kaynanası Mine hanım gelinin den daha fazla dikkat çektiğini söylemek isterim. Zira çok ilginç sözleri ile diğer kaynanaların tepkisini çekti.

Mine Canpolat’ın bir tek gelini olan Gizem’i kendi kızından daha çok sevdiğini dile getiren Mine hanım, gelinin Gizem’in önüne geçti diyebilirim.

Gizem Canpolat aslen Yozgatlı olduğunu ve bir yaşında bir erkek evladı olduğunu açıkladı. Görücü usulü olarak evlendiğini dile getiren yarışmacı Gizem Canpolat’ın eşi ile tanışma hikayesinden çok kaynanası ile tanışma hikayesi gündem oldu.

Gizem’i gören kaynanası Mine hanım önce çocuk gibi kucağına oturtup milletin içinde sevdiğini daha sonra oğlunu arayıp, aradığı gelini bulduğunu söyledi.

Zuhal Topal yarışmacısı Gizem Canpolat eşi ile 8 ay içinde tanışıp evlendiklerini ve şu an mutlu bir evliliği olduğunu açıkladı.

Dış ses Gizem’e diğer kaynanalar ön yargılı olarak geleceğini söylese de Gizem yemeklerine güvendiğini şu sözlerle dile getirdi.

Menüme oldukça güveniyorum.Gizem Canpolat

Yukarıdaki sözleri ile yarışmada ne denli iddialı olduğunu söylese de aslında kaynanalar Gizem bugün ağzı ile kuş tutsa da yüksek puan vermeyecekler

Gizem Canpolat’ın Resimleri

18 Mart 20 Mart 2020 tarihinde bu haftanın üçüncü yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Mine’nin gelini olarak Fox TV ekranlarında yarışan Gizem Canpolat’ın Resimleri hemen alt kısımda verilmiştir.

Gizem Canpolat Kaç Puan Aldı

Bu hafta en dikkat çeken Mine’nin gelini olması nedeni ile kesinlikle istediği puanları alamayacak. Zira tepki oyları Gizem’e ardı ardına gelecek.

Arife Nezire Fatma Zöhre Zuhal Topal
3 4 6 5 5

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Gizem Canpolat’ın Videosu

18 Mart 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 363. bölümünde yarışan Gizem Canpolat’ın yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu