Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Gökçe Başayan Kimdir?

9 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada Gökçe Başayan Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Gökçe Başayan 9 Haziran Salı günü 417. bölümünde yarışan Gökçe Başayan kim? Kendisini komutan olarak tanıtan Nezahat Başayan’ın gelini olan Gökçe Başayan aslen nereli? Şu an kaç yaşında? İşte bu soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

Gökçe Başayan; 9 Haziran 2020 Salı günü Fox TV’nin sevilen ve ilgi ile izleyene programını sezon finali haftasında 417 bölümünde komutan kaynananın gelini olarak karşımıza çıktı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Gülşah Harmankaya hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada Gökçe Başayan

Bu hafta dikkatleri daha ilk bölümden üzerine çekmeyi başaran kaynana Nezahat, “Zuhal hanım çok çavuşlar geldi ama ben masaya komutan olmaya geldim!” sözleri ile bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yarışmada çok iddialı olduğunu dile getiren kaynana Nezahat’ın bu söylemeleri nedeni ile gözler bir anda gelini Gökçe Başayan’a yöneldi.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 9 Haziran Salı Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Gökçe Başayan aslen İzmirli ve İstanbul da ikamet ediyor. Kaynanasının komutanlığı kendisine işlemediğini söyleyince, sunucumuz da devreye girip nerenin komutanı diyerek espri yaptı.

Gökçe Başayan - (9 Haziran Salı Yarışmacı Gelin)

Bu yazımızı içerisinde sadece Gökçe Başayan hakkında bilgi bulabilirsiniz. Kayın validesi Nezahat Başayan hakkında merak edilen bilgileri bugünün puanlarını verdiğimiz konumuzun içerisinde bulabilirsiniz. 

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 9 Haziran yarışmacısı Gökçe Başayan kim
 2. Gökçe Başayan’ın resimleri
 3. Yarışmacı Gökçe Başayan Kaç puan aldı
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sırası ile sizlere tek tek açıklayacağız. Öncelikle bugün Fox TV ekranlarında yarışmacı olacak Gökçe’nin bilgileri hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Gökçe Başayan Kim 

Gökçe Başayan - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

 • İstanbul da ikamet ediyor
 • 27 yaşında
 • Henüz 10 aylık evli
 • 12/02/2018 de evlendi
 • Aslen Trakyalı
 • Tüp mide ameliyatı geçirdi
 • 10 yaşında beri yemek yapıyor
 • Haksızlığa gelemiyor
 • Kendisini çok iyi savunuyor
 • Acıyı çok seviyor
 • Sesi çok güzel
 • Eşinin Adı Burak

Zuhal Topal’la Sofrada 9 Haziran Salı yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Gökçe Başayan, bu haftanın ikinci bu sezonununda son yarışmacılarında birisi olarak karşımıza çıktı. Gökçe birbirinden iddialı yemekleri ile kaynanasının da destekleri ile bu hafta şampiyon olmak istese de yemeklerin zor ve zahmetli olması, zaman konusunda sıkıntı yaşamaktan oldukça çekiniyor.

Zuhal Topal - Gökçe Başayan - 9 Haziran Salı

Gökçe bugün 9 Haziran Salı günü yemeklerini yetiştirse de maalesef üzerini, giyemeyecek. Bu durum karşısında diğer kaynanalar nasıl tepki vereceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Gökçe’nin yemeklerini kaynanalar bahane bulunca, Gökçe şu sözleri dile getirdi.

Şirin kız oluyorum ama beni çizgimden çıkartacaklar! Gökçe Başayan

Zuhal Topal’la sofrada Gökçe Başayan aslında sinirli bir yapısı olduğunu, lakin yarışmada bu yönünü göstermek istemediği için daha sakin davranıp, kayın validelerin türlü türlü eleştirilerine sakin karşılık vermeye çalışacak.

Gökçe Başayan ve Kaynanası Nezahat

Bu arada Zuhal Topal’la sofrada Gökçe Başayan sosyal medya hesabından kendi sesi ile karaoke yaptığı harika sesi ile dinleyenleri mest edecek o videosu

9 Haziran Salı günü yarışan Gökçe Başayan, kendinden önce yarışan ve 23 puan alan Vahide’yi geçmek ilk hedefi olsa da en büyük hedefi kimsenin geçemeyeceği bir puanla zirveye yerleşmek olacak.

Gökçe Başayan’ın Resimleri

9 Haziran 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada programının 417. bölümünde yarışmacı gelin olarak karşımıza çıkan Gökçe’nin kameralara takılan bir kaç resmini hemen alt kısımda sizler için eklenmiştir.

Zuhal Topal’la Sofrada Gökçe Başayan Kaç Puan Aldı

Her yarışmacı Cuma günü 15.000 TL’nin sahini olmak için çabalıyor. Bugün yarışacak Gökçe de 15.000 TL’yi kazanıp, ihtiyaçları için kullanmayı hala etse de önünde 2,5 saatlik sürede en iyi yemeği çıkartmak zorunda. İşte Gökçe’nin yemeklerine hem sunucumuz hem de kaynanaların verdiği puanların tamamı alt kısımda ki tabloda verilmiştir. İşte Zuhal Topal’la Sofada Gökçe Başayan’ın aldığı puanlar.

Gökçe Başayan’ın Puanları

Hatice 6
Güzin 6
Ayşe 5
Fatma 6
Zuhal Topal 8
Toplam: 31

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Gökçe Başayan’ın Videosu

9 Mayıs 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 417. bölümde Gökçe Başayan’ın yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu