Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Gökçe Kurtulmuş Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Gökçe Kurtulmuş 30 Nisan Perşembe günü 394. bölümünde yarışan Gökçe Kurtulmuş kim? Muhtar adayı Ketovalı (Makedonyalı) Saadet’in gelini olan Gökçe Kurtulmuş kaç yaşında? Yarıştığı gün kaç puan aldı? Bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor. 

=> 30 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Gökçe Kurtulmuş; 30 Nisan 2020 Perşembe günü, yarışmacı gelin olarak Fox TV’nin sevilen yemek yarışma programında yarışmacı gelin olarak ekranlarda yer aldı.

Zuhal Topal'la Sofrada Gökçe Kurtulmuş

Zuhal Topal’la yarışmacısı Gökçe Kurtulmuş aslen Bulgaristan göçmeni olduğunu ama ülkemizdeki tüm lezzetler hakim olduğunu açıkladı. Bunu açıklarken 3 aylık evlilik döneminde Gökçe eşine 4 kilo aldırmayı başardığını açıkladı.

Bu yazımızda sadece Gökçe Kurtulmuş hakkında bilgi vereceğiz. Kayın validesi Ketovalı Saadet Kurtulmuş hanım hakkında detaylı bilgileri bu günün puanlarını aktardığımız konuğumuzun içerisinde bulabilirsiniz.

Zuhal Topal - Gökçe Kurtulmuş

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 30 Nisan yarışmacısı Gökçe Kurtulmuş kim olduğunu
 2. Gökçe Kurtulmuş’un resimlerini
 3. Yarışmacı Elvan’ın 30 Nisan Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sizleri bekletmeden yukarı da sıraladığım konuları sırası ile tek tek açıklamaya başlayalım.  

Gökçe Kurtulmuş Kim 

Gökçe Kurtulmuş - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

 • 24 yaşında 
 • 3 aylık evli
 • Oldukça dişli biri
 • Eşi Beykoz Futbol takımında oynuyor
 • Lisans eğitimi almış
 • Beden eğitimi bölümü mezunu
 • Fitnes hocalığı yapıyor
 • Kaynanasına kendisini ezdirmiyor
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • 19 Ocak 2020 da evlendi

Zuhal Topal’la Sofrada 30 Nisan Perşembe yarışmacısı olarak kayın validesi Makedonyalı Saadet hanımla birlikte Zuhal Topal’la Sofrada yemek programında yarışmacı olarka katıldılar.

Gökçe’nin kayın validesi hafta başından beri duruşu ile her dakika güler yüzü ile dikkatleri bir anda üzerine topladı.

Gökçe Kurtulmuş eşi ile tanışma hikayesine kısaca değinelim. Gökçe üniversite son sınıf da okurken, sosyal medyadan eşi ile tanıştığını ama büyük tesadüf aynı üniversitede eğitim aldıklarını öğrendiklerinde oldukça şaşırdıklarını açıkladı.

Zuhal Topal'la Sofrada Gökçe - (30 Nisan 2020)

Gökçe aslında Nisan ayınca evlenmeyi planladıklarını ama korona nedeni ile bir anda nikah tarihi alıp 19 Ocak 2020 tarihinde evlendiklerini açıkladı.

Gökçe, beden eğitimi bölümü mezunu ve fitnes hocalığı yapmaktadır. Fitnes alınında kendisini uzmanlaştıran Gökçe şu an çalışmıyor.

Bu hafta 17 ve 13 yıllık gelinlerle yarışan Gökçe 3 aylık evli olsa da yarışmadaki iddiasını şu sözlerle dile getirdi.

15.000 TL’yi inşallah biz alacağız!

Gökçe Kurtulmuş

30 Nisan Perşembe günü yarışan Gökçe aslen Bulgaristan göçmeni olduğunu, ancak Türkiye de büyüdüğünü açıkladı. Menüsünde ise birbirinden iddialı yemekleri tercih ettiğini görüyoruz.

Gökçe Kurtulmuş’un Resimleri

2020 Nisan ayının son haftasında yarışmacıları oldukça iddialı olsa da bu olaya resmen limon sıkan kaynanaların puanlaması oldukça can sıkıcı. Olan tabakları olmamış olarak puan vermesi, vicdanları sızlattı.

Bugün yarışan Gökçe ise kaynanaları etkiyeceğini ve kendisinde benim şekilde yemeklerini yaptı. Bu arada Gökçe’nin yarıştığı günden kalan bir kaç resmini hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Gökçe Kurtulmuş Kaç Puan Aldı

Bu hafta güler yüzü ile dikkat çeken ve muhtar adayı olan Saadet’in gelini Gökçe, 30 Nisan Perşembe günü yarışmacı gelin olarak Fox TV ekranlarında karşımıza çıkan Gökçe yarışmada elin lezzetini adeta konuşturdu.

30 Nisan Perşembe günü yarışan Gökçe Kurtulmuş kaç puan aldığını hemen alt kısımda tabloda verdim. Gökçe bu zaman kadar yapılmış yemekleri dikkatle izlediğini ve tatlısını ona göre seçtiğini dile getirdi. Bakalım bu dikkati yarışmada kendisine avantaj sağlayacak mı? Hep birlikte göreceğiz.

GüldenAyselEmineGülsümZuhal Topal
35436

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Gökçe Kurtulmuş’un Videosu

30 Nisan 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 394. bölüm olan bu haftanın dördüncü günü yarışmacı gelin olarka karşımıza çıkan 3 aylık evli Gökçe Kurtulmuş’un yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu