Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Gülay Nigar Kimdir?

Bahar Nigar'ın Kaynanası Gülay Nigar Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Gülay Nigar 25 Ocak Pazartesi günü yarışan Bahar Nigar‘ın kaynanası Gülay Nigar kimdir? Kaynana Gülay aslen nereli? Nerede oturuyor? Gülay Nigar rakip gelinlere kaç puan verdi? 25 Ocak Pazartesi yarışmacı kaynana Gülay Nigar’ın tüm bilgilerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Zuhal Topal’la Sofrada Meryem Can

Gülay Nigar; 1966 yılında Kırıkkale de hayata gözlerini açan Bahar’ın kaynanası Gülay 55 yaşındadır. Özel sektörde 10 yıl boyunca 10 kişiye yemek yapmış alaylı aşçıdır. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada Seher Abış hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gülay Nigar Zuhal Topal'la sofrada 25 Ocak yarışmacı kaynana

=> Zuhal Topal’la Sofrada Meryem Can (27 Ocak) hakkında bilgi almak için tıklayınız.

25 Ocak ile 29 Ocak haftasında ilk yarışmacı kaynana olan Gülay hanım aşçı olduğunu gerek program yetkililerinden, gerekse rakiplerinden saklasa da mikser kaynana Gülay’ın aşçı olduğunu öğrenmesi ortalığı epey karıştırdı. 

=> 25-30 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 25 Ocak Pazartesi Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Gülay Nigar Kim

Zuhal Topal'la Sofrada Gülay Nigar

  • 1966 yılında doğdu
  • 55 yaşında
  • Aslen Kırıkkaleli
  • İstanbul da yaşıyor
  • 10 yıl aşçılık yaptı
  • 2 oğlu var
  • 2 gelini var
  • 3 torunu var

25 Ocak tarihinde iki gelininden en tecrübelisi olan Bahar Nigar ile Fox TV ekranlarında yarışmacı kaynana olarak karşımıza çıkan Gülay hanım ilk bölümde sessiz ve sakin tavırları ile dikkatleri üzerine çekse de kendi gelinine haksız puanlar verdikten sonra Salı gününden itibaren tepkisini ortaya koyacak.

Gülay Nigar (25 Ocak 2021 Yarışmacı Kaynana)

Haksızlığa asla gelemeyen kaynana Gülay 15 yıllık gelinine karşı 3 ve 4 puan veren kaynanalardan intikam almak için elinden geleni yapacak.

Zuhal Topal’la Sofrada Gülay Nigar’ın Verdiği Puanlar

25 Ocak tarihinde başlayıp 29 Ocak Cuma günü son bulacak olan programda kaynana Nigar Salı gününden itibaren puanlarını vermeye başlayacak. İşte Zuhal Topal yarışmacısı Kaynana Gülay Nigar’ın puanları

Gülay Nigar’ın Verdiği Puanlar

Gözde (Salı) 5
Moğol (Çarşamba) 1
Rabia (Perşembe) 3
Elif (Cuma) 2
Toplam: 11

25 Ocak Pazartesi günü yarışan Zuhal Topal’la Sofrada Gülay Nigar kendi gelinin hak etmediği puanları almasından sonra hafta boyunca rakip kaynanaların gelinlerine düşük vermek için elinden geleni yapacak. Bu yönü ile kaynana Nigar’ı haklı olduğunu rahatlıkla söylenebilir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu