Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Gülben Öztürk Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Gülben Öztürk 14 Nisan Salı günü 382. bölümünde yarışan Gülben Öztürk kim? Son bölümde yarışmacıya 8 puan veren Nejla’nın gelini Gülben Öztürk aslen nereli? Yarıştığı gün Elvan kaç puan aldı?  Kaç yıllık evli? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında…

=> Zuhal Topal’la Sofrada Özge Söylemez hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gülben Öztürk; 14 Nisan 2020 Salı günü, Fox TV ekranlarında sabit bir evde çekim yapan Fox TV’nin sevilen yemek yarışma programında 13-17 Nisan 2020 haftasın da ikinci gün yarışan gelin olarak Gülben Öztürk karşımıza çıktı. 

Zuhal Topal’la yarışmacısı Gülben Öztürk menüsü için seçtiği yemekleri özenle ve 2,5 sat içinde yetiştirebileceği en lezzetli yemekleri yaptığını ve bu hafta kaynanalardan en yüksek puan almayı beklene Nejla’nın gelini Gülben Öztürk hakkında detaylı bilgi bir alt başlık da paylaşılmıştır.

=> 14 Nisan Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Zuhal Topalla Gülben Öztürk & Nejla Öztürk

Bu yazımızda sadece Gülben Öztürk hakkında bilgi vereceğiz. Kaynanası Nejla hamın hakkında ki bilgileri ise günün puanları konusunda bulabilirsiniz.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 14 Nisan yarışmacısı Gülben Öztürk kim olduğunu
 2. Gülben Öztürk’ün resimlerini
 3. Yarışmacı Elvan’ın 14 Nisan Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Tüm bunları sırası ile vereceğiz. Sizleri daha fazla bekletmeden tek tek vermeye başlayalım. 

Gülben Öztürk Kim 

Gülben Öztürk - (Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı)

 • 4 yıllık evli
 • Şu an çalışmıyor
 • 12 senelik bankacılık yapmış
 • Yemek yapmayı çok seviyor
 • Ev Hanımı
 • Aslen Tokatlı
 • 36 yaşında
 • İstanbul da ikamet ediyor

Zuhal Topal’la Sofrada 14 Nisan Salı yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Gülben Öztürk, aslen Tokatlı olduğunu ama İstanbul’da ikamet ettiğini açıkladı.

12 yıllık bankacı olduğunu ama oğlu dünyaya geldiği için mesleğini bıraktığını sonrasında annesini kaybettiğini ve mesleğinden uzun bir süre ayrı kaldığını açıkladı.

Annemi kaybettiğim sırada, en büyük desteği eşim verdi!Gülben Öztürk

Annesi 27 gün boyunca yoğun bakımda kaldığı zaman ve sonrasında en büyük desteği eşinden gördüğünü ve iyki eşim diyerek kocasını da onure etti.

Gülben Öztürk’ün Resimleri

4 yıllık evli  ve bu hafta ikinci bölümünde yarışmacı olarka elinin lezzetini kanıtlamak için yarışan Gülben Öztürk’ün yarışmada kameralara takılan bir kaç resmini hemen alt kısımda paylaştık.

Gülben Öztürk Kaç Puan Aldı

13-17 nisan haftasının ikinci yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Gülben Öztürk kaç puan aldığını merak edenler için hemen alt kısımda Gülben Öztürk’ün kaynanalardan ve sunucumuzdan aldığı puanlar hemen alt kısımda tablo halinde verilmiştir.

Muazzez Hamide Esme Gül Sinem Zuhal Topal
7 6 6 5 6

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Gülben Öztürk’ün Videosu

14 Nisan 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 382. bölüm olan bu haftanın ikinci bölümünde yarışacak olan Gülben Öztürk’ün yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu