Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Güler Yenihayat Kimdir? (Fatmanur’un Kaynanası)

Zuhal Topal’la Sofrada Güler Yenihayat 18 Eylül Cuma günü bu haftanın son yarışmacı gelin olan Fatmanur Demir Erdoğan‘ın  kaynanası olan Güler Yenihayat kimdir? Aslen Nereli? Bu zamana kadar kaç puan verdi? Aslen Nereli? sorularının cevapları bu yazımızın devamında sizleri bekliyor. 

=> 18 Eylül Cuma Zuhal Topal Parayı Kim Kazandı görmek için tıklayınız.

Hafta başından beri Aytan hanımın aksine dobra dobra eleştirip dobra puanlarla adında söz ettiren aslen Malatyalı 6 çocuk annesi Güler erdoğan’ın kendisini tanıttığı dakikalar da şu sözleri dile getirdi.

=> 18 Eylül 2020 Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

“Ben 6 çocuk büyüttüm. O sebeple bayramlarda bile çocuklarım gelsin istemiyorum. Herkes kendi evinde yuvasında mutlu olsun!” Güler Yenihayat

Zuhal Topal'la Sofrada Güler Yenihayat

Güler Yenihayat’ın bu çıkışına karşı sunucu Zuhal Topal ilk etap da ciddi anlamda şaşırsa da sonrasında Güler hanım çocuklarını sadece kendisi büyüttüğünü ve kaynanası Malatya da olduğu için destek görmediğini söyleyince, bgüler2in bu sözlerine hak verdi.

Bu haftanın son yarışmacı gelini olan Fatmanur Erdoğan’ın kaynanası Güler Yenihayat’ın hakkında merak edilen bilgileri alt kısımda sizleri bekliyor.

14-18 Eylül Zuhal Topal’la Sofrada Bu hafta yarışan kaynanalar hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güler Yenihayat Kim 

Güler Yenihayat - (Zuhal Topal'la Sofrada 18 Eylül yarışmacı kaynana)

  • Aslen Malatyalı
  • 51 yaşında
  • 6 çocuk annesi
  • Beş oğlu var
  • Bir kızı var
  • 3 gelin sahibi
  • 5 torunu var
  • Lafını kimseden esirgemiyor
  • Haksızlığa gelemiyor

Kaynanalar arasın da bu hafta verdiği puanlarla yaptığı eleştiriler arasında büyük benzerlik olmaması bakımında sunucumuzun oldukça dikkatini çekti. 1969 yılında dünyaya gelen kaynana Güler evli olmadığı kendisini tanıttığı dakikalar da açıkça dile getirdi. Zira gelinin soy adı ile kendi soy adı farklı olduğunda izleyiciler de kaynana bekar mı diye sordukları için Güler hanım da bu konuyu açıklığa kavuşturdu.

Zuhal Topal’la Sofrada Kaynana Güler Yenihayat’ın Resimleri

Bu haftanın son yarışmacısı Fatmanur’un kaynanası olan Güler Yenihayat’ın 18 Eylül Cuma günü yarıştığı günden kalan bir kaç resmi hemen alt kısımda sizleri bekliyor

Zuhal Topal’la Sofrada Güler Yenihayat’ın Verdiği Puanlar

Aslen Malatyalı olan kaynana Güler2in hafta başında beri rakip gelinlere verdiği puanların tamamı al kısımda ki tabloda listelenmiştir.

Güler Yenihayat’ın Verdiği Puanlar

Cansu (Pazartesi) 4
Sevinç (Salı) 6
Ferquane (Çarşamba) 7
Betül (Perşembe) 5
Toplam: 22

18 Eylül Cuma günü yarışan kaynana Zuhal Topal’la Sofrada Güler Yenihayat  hakkında merak ettiğiniz konuları bu yazının altındaki yorum kısmında bizlere sorabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu