Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Güliser Türk Kimdir? (Kaynana)

Fatma Türk'ün Kaynanası Güliser Türk Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Güliser Türk 5 Şubat Cuma günü yarışan Fatma Türk (5 Şubat Yarışmacısı)‘ün kaynanası Güliser Türk kimdir? Kaynana Güliser aslen nereli? Kaç yaşında? Kaynana Güliser Türk rakip gelinlere kaç puan verdi? Soruların cevapları haberimizin devamında detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Güliser Türk: 05/02/2021 tarihinde Fox TV ekranlarında gelini Fatma Türk ile birlikte yarışan kaynana Güliser Aslen Gümüşhanelidir. Şu an İstanbul ilinde ikamet eden kaynana Güliser 4 çocuk annesidir. 

(Güncelleme 09/06/2021) Güliser Türk gelinin Fatma Türk ile beraber şampiyonların yarıştığı 7-11 Haziran haftasında 9 Haziran Çarşamba günü yeniden yarışmacı oldular. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 5 Şubat Cuma Puanları için tıklayınız.

Gelinin isteği üzerine programa katıldığını dile getiren kaynana Güliser gelini ile biberlikte 7 yıl yaşadığını, onun el lezzetini çok beğendiğini sözlerine ekledi.

=> (1-5) Şubat Zuhal Topal’la Sorada Haftanın Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Güliser Türk Kim

Zuhal Topal'la Sofrada Güliser Türk (Kaynana)

  • Aslen Gümüşhaneli
  • Bayburt gelini
  • Has Karadeniz kadını
  • 3 oğlu var
  • Bir kızı var 
  • İki gelini var
  • İki gelini ile 7 yıl yaşadı
  • Gelinin el lezzetine güveniyor
  • İstanbul da yaşıyor

Güliser Türk (5 Şubat 2021 Yarışmacı Kaynana)

Bu hafta dikkat çeken kaynanalardan biri olan Güliser hanım verdiği düşük puanlarla ilk günden dikkatleri üzerine çekse de sonradan verdiği ortalama puanlarla bu haftanın sıfırcı kaynanası olmadan son anda kendisini kurtardı.

Zuhal Topal’la Sofrada Güliser Türk’ün Verdiği Puanlar

Beş gelin ve beş kaynananın yarıştığı, gelinler menülülerini yaparken kaynanalar da bu menüyü değerlendirip puan verdiği sevilen yarışma programında kaynana Güliser’in hafta başında beri verdiği puanlar alt kısımda sizleri bekliyor.

Güliser Türk’ın Verdiği Puanlar

Elif (Pazartesi) 6
Pınar (Salı) 4
Nurgül (Çarşamba) 3
Gamze (Cuma) 5
Toplam: 18

5 Şubat Cuma günü yarışan Zuhal Topal’la Sofrada Güliser Türk 1 Şubat ile 4 Şubat arasında rakip gelinlere verdiği puanların tamamı yukarıda ki tabloda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu