Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Gülşah Harmankaya Kimdir?

10 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada Gülşah Harmankaya Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada Gülşah Harmankaya 10 Haziran Çarşamba günü 418. bölümünde yarışan yarışmacı Gülşah Harmankaya kim? Yarışmaya manevi kayın validesi olan Güzin Çağlı’nın gelini olan Gülşah Harmankaya aslen nereli? Eşi ile nasıl tanıştı? Şu an kaç yaşında? Bu soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

Gülşah Harmankaya; 10 Haziran 2020 Çarşamba günü Fox TV ekranlarında manevi kayın validesi Güzin hanım ile birlikte bu haftanın üçüncü yarışmacısı olarka yarışan gelin olacak.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Zübeyde Durmuş hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Gülşah Harmankaya eşi ile tanışma hikayesini duyan sunucumuz şok üstüne şok geçirdi. Gülşah, eşinin ilk evlendiği zaman kına gecesine bile katıldığını açıkladığı o anları sakın ama sakın kaçırmayın.

Zuhal Topal'la Sofrada Gülşah Harmankaya
Gülşah Harmankaya

=> 8-12 Haziran Zuhal Topal Yarışmacıları kimler olduğunu görmek için tıklayınız.

Bu yazımızı içerisinde sadece 10 Haziran yarışmacı gelin Gülşah Harmankaya hakkında bilgi bulabilirsiniz. Manevi kayın validesi Güzin Çağlı hakkında merak edilen bilgileri, bugünün puanlarını verdiğimiz konumuzun içerisinde bulabilirsiniz. 

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 10 Haziran yarışmacısı Gülşah Harmankaya kim
 2. Gülşah Harmankaya’nın resimleri
 3. Yarışmacı Gülşah Harmankaya Kaç puan aldı
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Sırası ile sizlere tek tek açıklayacağız. 

Gülşah Harmankaya Kim 

Gülşah Harmankaya - (10 Haziran Salı Yarışmacı Gelin)

 • İstanbul da ikamet ediyor
 • 37 yıllık evli
 • Bir çocuk annesi
 • Üç yıllık evli
 • Eşinin ve kendisinin ikinci evliliği
 • Aslen Selanik göçmeni
 • Turizm sektöründe çalışıyor
 • Mutfak konusunda eğitim aldı

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Haziran Çarşamba yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Gülşah Harmankaya, bu sezonun son yarışmacılarından birisi oldu. Bildiğiniz üzere sevilen yemek yarışması Cuma günü sezon finali yaprak iki ay süreliğine aramızdan ayrılacak.

Zuhal Topal Gülşah Harmankaya
Gülşah Harmankaya Resmi

Gökçe bugün 10 Haziran Çarşamba günü haftanın ortasında yarışan Gülşah şu an 37 yaşında ve bir çocuk annesidir. Eşi ile kendisi ilk evliliklerini farklı kişilerle yapsa da daha sonra boşanıp evlendiklerini açıkladı.

Daha öncesinden şimdiki eşini gördüğünde Gülşah şöyle bahsetti;

O zamanlar şimdiki eşimi gördüğümde abi diye hitap ediyordum. Hatta düğününe bile katıldım! Gülşah Harmankaya

Zuhal Topal’la sofrada Gülşah Harmankaya bu sözleri ile sunucumuz şok etti. Gülşah boşandıktan sonra birbirlerin bulduklarını ve 3 yıllık mutlu bir evliliği olduğunu açıkladı.

10 Haziran Çarşamba günü yarışan Gülşah Harmankaya, kendinden önce yarışan ve çok iyi puan alan Gökçe’yi geçmek durumunda aksi halde yarışmadan elenenler arasına adını yazdıracak.

Gülşah Harmankaya’nın Resimleri

10 Haziran 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada programının 418. bölümünde yarışmacı olarak karşımıza çıkan Gökçe Harmankaya’nın resimleri.

Zuhal Topal’la Sofrada Gülşah Harmankaya Kaç Puan Aldı

Bu hafta sezon finalinde 15.000 TL’yi alıp, tarihe geçmek isteyen Gülşah çok iddialı menüsü ile bugün yarışacak. İşte Zuhal Topal’la Sofada Gülşah Harmankaya’nın aldığı puanlar.

Gülşah Harmankaya’nın Puanları

Hatice 9
Nezahat 6
Ayşe 8
Fatma 7
Zuhal Topal 9
Toplam: 39

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Gülşah Harmankaya’nın Videosu

10 Mayıs 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 418. bölümde manevi kayın validesi Güzin hanım ile birlikte yarışan Zuhal Topal’la Sofrada Gülşah Harmankaya’nın yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu