Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Gülseher Rüstemoğlu Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Gülseher Rüstemoğlu 11 Eylül Cuma günü 430. bölümünde bu haftanın beşince ve son yarışmacı gelin olarka karşımıza çıkan yarışmacıdır.

=> 11 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Son Puan Durumu sonucunu görmek için için tıklayınız.

Bu yazımızda 7-11 Eylül tarihinde son yarışmacı olarka 11 Eylül Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında bugün yarışan Gülseher Rüstemoğlu kim? Aslen nereli? Eşi ile nasıl tanıştı? Gülseher’in puanları hakkında sizleri, bilgilendireceğiz. 

=> Zuhal Topal’la sofrada 11 Eylül 2020 Cuma Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gülseher Rüstemoğlu; 11 Eylül 2020 Cuma günü Zuhal Topal’la sofada programında kaynanası Zarife Rüstemoğlu ile birlikte yarışmaya katılmıştır. Gülseher 22 yaşında bir çocuk annesidir. 

Zuhal Topal'la Sofrada Gülseher Rüstemoğlu
Gülseher Rüstemoğlu Resmi

Zuhal Topal’la yarışmacısı Gülseher Rüstemoğlu bu hafta yarışan son gelin oldu. Yaşının ufak olmasına rağmen rakiplerini geri planda bırakmaya niyetlenen Gülseher’in bu hafta birinci olabilmesi için önünde 45 puan almış gelinin puanlarını geçmek zorunda. Aksi halde 15.000 TL’ye veda eden isim olacak.

Bu konumuzda sadece 11 Eylül Zuhal Topla yarışmacı gelin Gülseher Rüstemoğlu hakkında ki bilgileri aktaracağız. Gülseher’in kaynanası Zarife hanım hakkındaki bilgileri bir sonraki yazımızda bulabilirsiniz.

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 11 Eylül yarışmacısı Gülseher Rüstemoğlu kim
 2. Gülseher Rüstemoğlu’nun resimleri
 3. Yarışmacı Gülseher Rüstemoğlu Kaç puan aldı
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Şimdi yukarıdaki sıraya göre açıklamaya başlayalım.

Gülseher Rüstemoğlu Kim 

Gülseher Rüstemoğlu - (Zuhal Topal'la Sofrada 11 Eylül yarışmacısı)
Zuhal Topal’la Sofrada 11 Eylül yarışmacısı Gülseher Rüstemoğlu
 • 22 Yaşında
 • 3,5 Yıllık evli
 • 2 yaşında oğlu var
 • Bir çocuk annesi
 • Panik bir yapısı var
 • Mutfakta yemek yapmayı çok seviyor
 • 1998 doğumlu
 • Aslen Ahıska Türkü

7 Eylül Pazartesi günü başlayan yeni sezonunu ikinci haftasında kaynanalar arasında en dikkat çeken isim kesinlikle Gülseher’in kaynanası Zarife hanım oldu. Giydiği birbirinden şık kıyafetlerle kendisini ön plana çıkartmayı başarırken, gelini Gülseher kayın validesine göre daha arka planda kaldı.

Zuhal Topal Gülseher Rüstemoğlu resmi
Yarışmacı Gülseher Rüstemoğlu

Gülseher kaynanasına göre ön plana kıyafeti ile değil, yemekleri ile ön plana çıkmak istediği her halinden kendisini belli ediyor. Zira alış veriş sırasında hata yapmamak adına oldukça panik tavırları dikkatlerimizden kaçmadı.

Gülseher Rüstemoğlu’nun Resimleri

Bu hafta hem gelinler hem de kaynanalar arasında birbirinden dikkat çeken yarışmacı karşımıza çıktı. Bu hafta ne genç gelin olarka dikkatleri üzerine çeken Gülseher’in yarıştığı 11 Eylül Cuma günüden kalan bir kaç resmi hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Sofrada Gülseher Rüstemoğlu Kaç Puan Aldı

7 Eylül Pazartesi günü başlayan Fox TV’nin sevilen yemek yarışma programında bu hafta son yarışmacı olarak Gülseher yarışacak. Gülseher Rüstemoğlu’nun hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan aldığı puanlar hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Gülseher Rüstemoğlu’nun Puanları

Zeliha  3
Nurcan  3
Nadiye  8
Neslihan  9
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   29

*11 Eylül Cuma Zuhal Topal Puanları**

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Gülseher Rüstemoğlu’nun Videosu

11 Eylül 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada Gülseher Rüstemoğlu’nun yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu