Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada Gülsen Koyuncu Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Gülsen Koyuncu 1 Nisan Çarşamba günü 373. bölümünde yarışan Gülsen Koyuncu kim? Kaynana Meryem’in gelini olan Gülsen Aslen nereli? Kaç yıllık evli? Kaç yaşında? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topalla Sofrada Fatma Çipil hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gülsen Koyuncu; 1 Nisan 2020 Çarşamba günü Fox TV’nin yemek yarışma programında haftanın (30 Mart – 3 Nisan) üçüncü yarışmacısı olarak karşımıza çıktı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 1 Nisan Çarşamba Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la yarışmacısı Gülsen Koyuncu menüsünü ve yemekleri için özel malzemeleri sırf Hayat’dan getirtmesi bu haftanın en iddialı yarışmacılarında bir tanesi yaptı kendisini. Tabi önünde 32 puan almış bir yarışmacı var. Bu yarışmacıyı geçip geçmeyeceğini bekleyip göreceğiz. 

Zuhal Topalla Gülsen Koyuncu

Bu yazımızda sadece Gülsen Koyuncu hakkında bilgi vereceğiz. Kaynanası Meryem hanım hakkındaki bilgileri bu yazının en alt kısmında ki benzer konular içinde bulabilirsiniz. 

Şimdi sırayla;

 1. Zuhal Topal 1 Nisan yarışmacısı Gülsen Koyuncu kim olduğunu
 2. Gülsen Koyuncu’nun resimlerini
 3. Yarışmacı Gülsen’in 1 Nisan Puanlarını
 4. Yarıştığı Bölüm videosu (fragmanı)

Tüm bunları sırası ile vereceğiz. Haydi hazırsanız yukarıda sırasını verdiğim konuları açıklamaya başlayalım. 

Gülsen Koyuncu Kim 

Zuhal Topal'la Sofrada Gülsen Koyuncu

 • 1,5 yıllık evli 
 • 1996 Hayat Doğumlu
 • 1 çocuk annesi
 • 6 aylık bir bebeği var
 • 24 yaşında 
 • Kıskanç bir yapısı var
 • Eşini herkesten kıskanıyor
 • Çabuk panik oluyor
 • Aslen Hataylı

Zuhal Topal’la Sofrada 1 Nisan Çarşamba yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Gülsen Koyuncu, aslen Hataylı. Bu yarışma için Hayat Antakya’dan gelen Gülsen, gelirken kendi özel etini de beraberinde getirmiş.

Daha önce programda kendi etini getirip, yarışan iki gelin birinci olduğunu düşündüğümüz de Gülsen bu hafta büyük bir avantajı şimdiden aldı.

Aslen Hataylı olan ve yakın zamanda evlenen Gülsen, bu yarışmada birinci olması halinde araba alacağını dile getirdi. Sunucumuz Zuhal Topal da kendi etini bu yarışma için Hatay’dan getirmesine dikkat çekip +1 puanı kaptığını söyledi.

Meryem Koyuncu’nun gelini olan Gülsen, eşini çok kıskandığını eşi ise bu durumdan rahatsız olmadığını dile getirse de kaynanası hiç de gelini ile aynı fikir de değil.

Gülsen Koyuncu programa nasıl baş vurduğunu şu sözlerle açıklık getirdi.

Program Hayat da çekim yapacağını duydum. Görümcem ile birlikte baş vurduk.Gülsen Koyuncu

Kaynanası Meryem hanımın haberi olmadan baş vurduğunu ama kabul edeceğinden emin olduğunu, nihayetinde kabul edilir edilmez kaynanasına durumu açıkladığını ve kayın validesi Meryem hiç itiraz etmediğini açıkladı.

Gülsen Koyuncu’nun Resimleri

Henüz 1,5 yıllık evli ve 6 aylık bebeği olan Gülsen’in yarışmada kameralara takılan resimleri hemen alt kısımda verdik.

Gülsen Koyuncu Kaç Puan Aldı

1 Nisan 2020 tarihinde başlayan bu haftanın üçüncü yarışmacısı olarka Fox TV ekranlarına çıkan Gülsen Koyuncu programda kaç puan aldığını hemen alt kısımdaki tabloda verilmiştir.

Saliha Şaduman Fatma Zeynep Zuhal Topal
5 5 7 7 7

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Gülsen Koyuncu’nun Videosu

1 Nisan 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 373. bölümünde yarışan Gülsen Koyuncu’nun yarıştığı bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu